Gå til hovedindhold

Tork Allround klud W8 - 30x38 cm W8 - Rød - 320 klude | Aftørringsklude | DISCOUNT | Tork

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540298000
Pris fra 117 krtil 857,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 740,5 kr (86% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 114,95 kr 20. maj

Sammenlign priser på Tork Allround klud W8 - 30x38 cm W8 - Rød - 320 klude | Aftørringsklude | DISCOUNT | Tork og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 117 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rengøringsklud Tork® W8, 194750, allround, rød, pakke a 40 stk.
117 kr
Til butik
Rengøringsklud Tork® W8, 194750, allround, rød, pakke a 40 stk. billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Klude
Farve: 1
Artikel nr.: 194750
EAN: 7322540298000
Varenr.: 1752550
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Allround klud Tork W8 S pack
-18%129,11 kr
Før 158,13 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Allround klud Tork W8 S pack billede

Produktinformation

En holdbar og absorberende rengøringsklud, der kan bruges flere gange uden at gå i stykker. Den fås i fire farver, som hjælper dig med at forhindre krydskontaminering.Den kan anvendes med de fleste opløsningsmidler, desinficeringsmidler og rengøringsmidle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Aftørringsklude
EAN: 7322540298000
Varenr.: 610.1172
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Tork Aftørringsklud Premium - 40 stk - Rød - W8 194750
172,19 kr
Til butik
Tork Aftørringsklud Premium - 40 stk - Rød - W8 194750 billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Tork Allround Klud 1 lags Mærke: Tork System: W8 Farve: Rød Antal: 40 stk. 3 hurtige: Foldet størrelse L 19.3cm B 16cm og udfoldet str. L 38.5cm B 30cm Stærk og absorberende klud der kan bruges flere gange Kan bruges med de fleste re...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Rengøringsklude
Farve: Rød
EAN: 7322540298000
Varenr.: 229553
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Allround klud W8 - 30x38 cm W8 - Rød - 320 klude | Aftørringsklude | DISCOUNT | Tork
857,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Allround klud W8 - 30x38 cm W8 - Rød - 320 klude | Aftørringsklude | DISCOUNT | Tork koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Allround klud W8 - 30x38 cm W8 - Rød - 320 klude | Aftørringsklude | DISCOUNT | Tork koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK117 kr156 krKøb
2RedOffice Konpap129,11 kr129,11 krKøb
3Hertels Boresko172,19 kr172,19 krKøb
4Sikkerhedsgiganten857,5 kr857,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Allround klud W8 - 30x38 cm W8 - Rød - 320 klude | Aftørringsklude | DISCOUNT | Tork

PriceData har fulgt prisen på Tork Allround klud W8 - 30x38 cm W8 - Rød - 320 klude | Aftørringsklude | DISCOUNT | Tork i 183 dage. Laveste pris i perioden er 112 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 172,19 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 117 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Tork Allround klud W8 - 30x38 cm W8 - Rød - 320 klude | Aftørringsklude | DISCOUNT | Tork. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Tork Allround klud W8 - 30x38 cm W8 - Rød - 320 klude | Aftørringsklude | DISCOUNT | Tork de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026117 kr1 kr (1%)
29. maj 2026118 kr2 kr (2%)
28. maj 2026120 kr3 kr (3%)
23. maj 2026117 kr2,05 kr (2%)
20. maj 2026114,95 kr2,05 kr (2%)
11. maj 2026117 kr2,05 kr (2%)
2. maj 2026114,95 kr2,05 kr (2%)
30. apr. 2026117 kr6,08 kr (5%)
29. apr. 2026123,08 kr3,92 kr (3%)
28. apr. 2026127 kr3,92 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret