Gå til hovedindhold

Tork Allround klud W8 - 30x38 cm W8 - Rød - 320 klude | Aftørringsklude | DISCOUNT | Tork

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540298000
Pris fra 114,95 krtil 857,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 742,55 kr (87% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork Allround klud W8 - 30x38 cm W8 - Rød - 320 klude | Aftørringsklude | DISCOUNT | Tork og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 114.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Allround klud Tork W8 S pack
114,95 kr
Til butik
Allround klud Tork W8 S pack billede

Produktinformation

En holdbar og absorberende rengøringsklud, der kan bruges flere gange uden at gå i stykker. Den fås i fire farver, som hjælper dig med at forhindre krydskontaminering.Den kan anvendes med de fleste opløsningsmidler, desinficeringsmidler og rengøringsmidle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Aftørringsklude
EAN: 7322540298000
Varenr.: 610.1172
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Tork Aftørringsklud Premium - 40 stk - Rød - W8 194750
-28%124,69 kr
Før 172,19 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tork Aftørringsklud Premium - 40 stk - Rød - W8 194750 billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Tork Allround Klud 1 lags Mærke: Tork System: W8 Farve: Rød Antal: 40 stk. 3 hurtige: Foldet størrelse L 19.3cm B 16cm og udfoldet str. L 38.5cm B 30cm Stærk og absorberende klud der kan bruges flere gange Kan bruges med de fleste re...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Rengøringsklude
Farve: Rød
EAN: 7322540298000
Varenr.: 229553
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Allround klud W8 - 30x38 cm W8 - Rød - 320 klude | Aftørringsklude | DISCOUNT | Tork
857,5 kr
Til butik
Tork Allround klud W8 - 30x38 cm W8 - Rød - 320 klude | Aftørringsklude | DISCOUNT | Tork billede

Produktinformation

Tork Allround klud W8 er den ultimative rengøringsklud, der opfylder alle dine behov med sin holdbarhed og alsidighed. Fantastiske funktioner: Kan bruges gentagne gange uden at gå i stykker Fås i fire forskellige farver for at forhindre krydskontaminering...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Aftørringsklude
EAN: 7322540298000
Varenr.: 47153535156561

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Allround klud W8 - 30x38 cm W8 - Rød - 320 klude | Aftørringsklude | DISCOUNT | Tork koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Allround klud W8 - 30x38 cm W8 - Rød - 320 klude | Aftørringsklude | DISCOUNT | Tork koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap114,95 kr114,95 krKøb
2Hertels Boresko124,69 kr124,69 krKøb
3Sikkerhedsgiganten857,5 kr857,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Allround klud W8 - 30x38 cm W8 - Rød - 320 klude | Aftørringsklude | DISCOUNT | Tork

PriceData har fulgt prisen på Tork Allround klud W8 - 30x38 cm W8 - Rød - 320 klude | Aftørringsklude | DISCOUNT | Tork i 180 dage. Laveste pris i perioden er 112 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 172,19 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 114,95 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Tork Allround klud W8 - 30x38 cm W8 - Rød - 320 klude | Aftørringsklude | DISCOUNT | Tork. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Tork Allround klud W8 - 30x38 cm W8 - Rød - 320 klude | Aftørringsklude | DISCOUNT | Tork de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026114,95 kr2,05 kr (2%)
2. jun. 2026117 kr3 kr (3%)
1. jun. 2026120 kr3 kr (3%)
30. maj 2026117 kr1 kr (1%)
29. maj 2026118 kr2 kr (2%)
28. maj 2026120 kr3 kr (3%)
23. maj 2026117 kr2,05 kr (2%)
20. maj 2026114,95 kr2,05 kr (2%)
11. maj 2026117 kr2,05 kr (2%)
2. maj 2026114,95 kr2,05 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret