Gå til hovedindhold

Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte - Blomst A1 | Luftfrisker | DISCOUNT | Tork

TorkLuftfriskereEAN: 7322540030327
Pris fra 168,75 krtil 202,81 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 34,06 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte - Blomst A1 | Luftfrisker | DISCOUNT | Tork og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tork luftfrisker spray, blomst, til A1 dispenser
168,75 kr
Til butik
Tork luftfrisker spray, blomst, til A1 dispenser billede

Produktinformation

Med denne luftfrisker spray som passer til dispenseren A1 kan du bekæmpe dårlig lugt effektivt og nemt. Denne spray indeholder koncentreret duftolie og patenteret lugtneutraliserende midler, som fjerne lugtgener og sikre frisk luft i lang tid. Denne luftf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Luftfrisker til dispenser
EAN: 7322540030327
Varenr.: 5530
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tork Premium Areosol Blomst - A1
-7%194,18 kr
Før 208,14 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tork Premium Areosol Blomst - A1 billede

Produktinformation

Bekæmp dårlig lugt på toiletterne effektivt med Tork Airfreshener Spray. Disse sprayprodukter indeholder koncentreret duftolie og patenterede lugtneutraliserende midler, som fjerner lugtgener og sikrer frisk luft i lang tid. • Disse sprayprodukter er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Luftfriskere
EAN: 7322540030327
Varenr.: 610.2360 52
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte - Blomst A1 | Luftfrisker | DISCOUNT | Tork
202,81 kr
Til butik
Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte - Blomst A1 | Luftfrisker | DISCOUNT | Tork billede

Produktinformation

Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte Tork Airfreshener Spray er den ideelle løsning til at bekæmpe lugtgener på toilettet. Med patenterede lugtneutraliserende midler og en koncentreret duftolie sikrer denne spray en langvarig friskhed. Den uni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Luftfrisker
EAN: 7322540030327
Varenr.: 47153526407505

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte - Blomst A1 | Luftfrisker | DISCOUNT | Tork koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte - Blomst A1 | Luftfrisker | DISCOUNT | Tork koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HUMA.dk168,75 kr168,75 krKøb
2RedOffice Konpap194,18 kr194,18 krKøb
3Sikkerhedsgiganten202,81 kr202,81 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte - Blomst A1 | Luftfrisker | DISCOUNT | Tork

PriceData har fulgt prisen på Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte - Blomst A1 | Luftfrisker | DISCOUNT | Tork i 170 dage. Laveste pris i perioden er 168,75 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 198,4 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 168,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte - Blomst A1 | Luftfrisker | DISCOUNT | Tork. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte - Blomst A1 | Luftfrisker | DISCOUNT | Tork de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026168,75 kr16,34 kr (9%)
29. apr. 2026185,09 kr16,34 kr (10%)
13. apr. 2026168,75 kr16,34 kr (9%)
11. apr. 2026185,09 kr16,34 kr (10%)
4. apr. 2026168,75 kr16,34 kr (9%)
3. apr. 2026185,09 kr16,34 kr (10%)
17. mar. 2026168,75 kr16,34 kr (9%)
16. mar. 2026185,09 kr16,34 kr (10%)
8. mar. 2026168,75 kr16,34 kr (9%)
7. mar. 2026185,09 kr16,34 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret