Gå til hovedindhold

Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte - 12 x Blandet Dufte (4 x blomst, 4 x Citrus, 4 x Tropical fruit) A1 | Luftfrisker | DISCOUNT | Tork

TorkLuftfriskereEAN: 7322540030402
Pris fra 1.453 krtil 2.407,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 954,5 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.314 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte - 12 x Blandet Dufte (4 x blomst, 4 x Citrus, 4 x Tropical fruit) A1 | Luftfrisker | DISCOUNT | Tork og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1453 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duftfrisker Tork A1 Airfresh Premium 75 ml refill ass. dufte - (12 stk.)
1.453 kr
Til butik
Duftfrisker Tork A1 Airfresh Premium 75 ml refill ass. dufte - (12 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Rengøring & Pleje
Farve: 2
Artikel nr.: 236056
EAN: 7322540030402
Varenr.: 1977462
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte - 12 x Blandet Dufte (4 x blomst, 4 x Citrus, 4 x Tropical fruit) A1 | Luftfrisker | DISCOUNT | Tork
1.873,75 kr
Til butik
Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte - 12 x Blandet Dufte (4 x blomst, 4 x Citrus, 4 x Tropical fruit) A1 | Luftfrisker | DISCOUNT | Tork billede

Produktinformation

Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte Tork Airfreshener Spray er den ideelle løsning til at bekæmpe lugtgener på toilettet. Med patenterede lugtneutraliserende midler og en koncentreret duftolie sikrer denne spray en langvarig friskhed. Den uni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Luftfrisker
EAN: 7322540030402
Varenr.: 47153526440273
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tork Premium Aerosol Mixed Pack A1
-6%2.094,08 kr
Før 2.233,78 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tork Premium Aerosol Mixed Pack A1 billede

Produktinformation

Bekæmp dårlig lugt på toiletterne effektivt med Tork Airfreshener Spray. Disse sprayprodukter indeholder koncentreret duftolie og patenterede lugtneutraliserende midler, som fjerner lugtgener og sikrer frisk luft i lang tid. • Disse sprayprodukter er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Luftfriskere
EAN: 7322540030402
Varenr.: 610.2360 60
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Luftfrisker Tork A1 236056 Mix 12 stk.
2.407,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte - 12 x Blandet Dufte (4 x blomst, 4 x Citrus, 4 x Tropical fruit) A1 | Luftfrisker | DISCOUNT | Tork koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte - 12 x Blandet Dufte (4 x blomst, 4 x Citrus, 4 x Tropical fruit) A1 | Luftfrisker | DISCOUNT | Tork koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.453 kr1.453 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.873,75 kr1.873,75 krKøb
3RedOffice Konpap2.094,08 kr2.094,08 krKøb
4Hertels Boresko2.407,5 kr2.407,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte - 12 x Blandet Dufte (4 x blomst, 4 x Citrus, 4 x Tropical fruit) A1 | Luftfrisker | DISCOUNT | Tork

PriceData har fulgt prisen på Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte - 12 x Blandet Dufte (4 x blomst, 4 x Citrus, 4 x Tropical fruit) A1 | Luftfrisker | DISCOUNT | Tork i 153 dage. Laveste pris i perioden er 1.314 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 1.919 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.628 kr.

Den nuværende pris på 1.453 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte - 12 x Blandet Dufte (4 x blomst, 4 x Citrus, 4 x Tropical fruit) A1 | Luftfrisker | DISCOUNT | Tork. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Tork Airfreshener Spray 75 ml. A1. - Flere dufte - 12 x Blandet Dufte (4 x blomst, 4 x Citrus, 4 x Tropical fruit) A1 | Luftfrisker | DISCOUNT | Tork de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.453 kr162 kr (10%)
29. maj 20261.615 kr2 kr (0%)
25. maj 20261.617 kr26 kr (2%)
23. maj 20261.643 kr24 kr (1%)
22. maj 20261.619 kr253 kr (14%)
21. maj 20261.872 kr251 kr (15%)
20. maj 20261.621 kr2 kr (0%)
15. maj 20261.623 kr250,75 kr (13%)
14. maj 20261.873,75 kr248,75 kr (15%)
12. maj 20261.625 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret