Gå til hovedindhold

Tork aftørringsklud Handy Box hvid 200 ark W7 530172 | Aftørringsklude | EU-Blomsten | Tork

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322541184128
Pris fra 416 krtil 933,94 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 517,94 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 408 kr 18. maj

Sammenlign priser på Tork aftørringsklud Handy Box hvid 200 ark W7 530172 | Aftørringsklude | EU-Blomsten | Tork og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 416 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aftørringsklud Tork Kraftig W7 Handy box 1-lag 415x355 mm hvid,180 stk./karton
416 kr
Til butik
Aftørringsklud Tork Kraftig W7 Handy box 1-lag 415x355 mm hvid,180 stk./karton billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklæde & dispensere
Farve: 2
Artikel nr.: 530172
EAN: 7322541184128
Varenr.: 8088806
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork aftørringsklud Handy Box hvid 200 ark W7 530172 | Aftørringsklude | EU-Blomsten | Tork
625,63 kr
Til butik
Tork aftørringsklud Handy Box hvid 200 ark W7 530172 | Aftørringsklude | EU-Blomsten | Tork billede

Produktinformation

Tork Aftørringsklud Handy Box i hvid farve med 200 ark er den perfekte erstatning for 530171. Den er fremstillet i en kraftig kvalitet, der gør det muligt at skrubbe hårdt uden at kluden går i stykker. Med en yderst absorberende egenskab er denne klud eff...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Aftørringsklude
EAN: 7322541184128
Varenr.: 47153531224401
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tork Premium Aftørringsklude W7
-12%665,89 kr
Før 752,94 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tork Premium Aftørringsklude W7 billede

Produktinformation

Svære rengøringsopgaver kræver en aftørringsklud, som er stærk og absorberende. Vores 1-lags Tork Aftørringsklud Kraftig matcher opgaven og kan bruges med de fleste opløsningsmidler til hurtigt at få klaret aftørring af olie, fedt og væsker. Kludene styrk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Aftørringsklude
EAN: 7322541184128
Varenr.: 610.1185 08
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tork W7 aftørringsklud i handy box, 1-lags, hvid, 180 ark
933,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork aftørringsklud Handy Box hvid 200 ark W7 530172 | Aftørringsklude | EU-Blomsten | Tork koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork aftørringsklud Handy Box hvid 200 ark W7 530172 | Aftørringsklude | EU-Blomsten | Tork koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK416 kr455 krKøb
2Sikkerhedsgiganten625,63 kr625,63 krKøb
3RedOffice Konpap665,89 kr665,89 krKøb
4EL-GROSSISTEN933,94 kr933,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork aftørringsklud Handy Box hvid 200 ark W7 530172 | Aftørringsklude | EU-Blomsten | Tork

PriceData har fulgt prisen på Tork aftørringsklud Handy Box hvid 200 ark W7 530172 | Aftørringsklude | EU-Blomsten | Tork i 184 dage. Laveste pris i perioden er 408 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 717,73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 603 kr.

Den nuværende pris på 416 kr er 31% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Tork aftørringsklud Handy Box hvid 200 ark W7 530172 | Aftørringsklude | EU-Blomsten | Tork. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Tork aftørringsklud Handy Box hvid 200 ark W7 530172 | Aftørringsklude | EU-Blomsten | Tork de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026416 kr209,63 kr (34%)
25. maj 2026625,63 kr36,68 kr (6%)
24. maj 2026588,95 kr36,68 kr (6%)
22. maj 2026625,63 kr36,68 kr (6%)
20. maj 2026588,95 kr36,68 kr (6%)
19. maj 2026625,63 kr217,63 kr (53%)
18. maj 2026408 kr217,63 kr (35%)
12. maj 2026625,63 kr34,51 kr (5%)
11. maj 2026660,14 kr71,19 kr (12%)
2. maj 2026588,95 kr36,68 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret