Gå til hovedindhold

Tork 460015 Image Design-låg til affaldsbeholder Sort B1 | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | DISCOUNT |

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540794403
Pris fra 388,19 krtil 448,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 60,56 kr (13% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 338,94 kr 2. maj

Sammenlign priser på Tork 460015 Image Design-låg til affaldsbeholder Sort B1 | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | DISCOUNT | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 388.19 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tork låg affaldsbeh. B1 sort
-3%388,19 kr
Før 401,61 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tork låg affaldsbeh. B1 sort billede

Produktinformation

Et moderne design med glatte overflader og rene linjer, der passer ind i dit toilet. Bidrager til en god oplevelse og fremmer indtrykket af høj kvalitet. Med coating af fingertrykafvisende materiale som sikrer, at den altid fremtræder ren og pæn.

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Affaldsspande
EAN: 7322540794403
Varenr.: RSL1463672
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork 460015 Image Design-låg til affaldsbeholder Sort B1 | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | DISCOUNT |
448,75 kr
Til butik
Tork 460015 Image Design-låg til affaldsbeholder Sort B1 | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | DISCOUNT | billede

Produktinformation

Opgrader dit toilet med Tork 460015 Image Design-låg til affaldsbeholder Sort B1, der kombinerer moderne design med praktisk funktionalitet. Dette elegante rustfrit stål-låg har glatte overflader og rene linjer, som vil passe perfekt ind i dit toilet og s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: toiletsæderens
EAN: 7322540794403
Varenr.: 47153527456081

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 460015 Image Design-låg til affaldsbeholder Sort B1 | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | DISCOUNT | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 460015 Image Design-låg til affaldsbeholder Sort B1 | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | DISCOUNT | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap388,19 kr388,19 krKøb
2Sikkerhedsgiganten448,75 kr448,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork 460015 Image Design-låg til affaldsbeholder Sort B1 | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | DISCOUNT |

PriceData har fulgt prisen på Tork 460015 Image Design-låg til affaldsbeholder Sort B1 | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | DISCOUNT | i 181 dage. Laveste pris i perioden er 338,94 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 448,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 384 kr.

Den nuværende pris på 388,19 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Tork 460015 Image Design-låg til affaldsbeholder Sort B1 | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | DISCOUNT |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Tork 460015 Image Design-låg til affaldsbeholder Sort B1 | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | DISCOUNT | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026388,19 kr49,24 kr (15%)
28. maj 2026338,95 kr49,24 kr (13%)
22. maj 2026388,19 kr49,24 kr (15%)
20. maj 2026338,95 kr49,24 kr (13%)
16. maj 2026388,19 kr60,56 kr (13%)
15. maj 2026448,75 kr63,92 kr (17%)
13. maj 2026384,83 kr63,92 kr (14%)
12. maj 2026448,75 kr63,92 kr (17%)
11. maj 2026384,83 kr45,88 kr (14%)
10. maj 2026338,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret