Gå til hovedindhold

Tork 226100 affaldsbeholder 20 liter Hvid plast B2 | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 322 mm | Affaldsbeholder

TorkPersonlig plejeEAN: 7310792261002
Pris fra 278 krtil 450 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 172 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 242 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Tork 226100 affaldsbeholder 20 liter Hvid plast B2 | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 322 mm | Affaldsbeholder og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 278 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Affaldskurv Tork B2 plast hvid 20 ltr.
278 kr
Til butik
Affaldskurv Tork B2 plast hvid 20 ltr. billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Affaldsspande & stativer
Farve: 1
Artikel nr.: 226100
EAN: 7310792261002
Varenr.: 1872206
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tork Affaldskurv B2 plast hvid 20L
322,5 kr
Til butik
Tork Affaldskurv B2 plast hvid 20L billede

Produktinformation

Tork Affaldskurv B2 plast hvid 20L Tork Affaldsbeholder 20 L er velegnet til mange typer toiletter og kan desuden monteres på væggen efter behov. Kompakt og praktisk design sparer plads, Let vedligeholdelse og fleksible monteringsmuligheder giver et rent...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Personlig pleje
EAN: 7310792261002
Varenr.: 19432705
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Affaldskurv Tork 226100 B2 Hvid
357,19 kr
Til butik
Affaldskurv Tork 226100 B2 Hvid billede

Produktinformation

Produktinfo: Kapacitet: 20 liter Montering: Vægmontering mulig Design: Kompakt og praktisk Brug: Velegnet til diverse toilettyper Farve: Neutral for at passe ind i alle rum 3 hurtige: Pladsbesparende konstruktion, perfekt til mindre toiletrum. Let at reng...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Tork papirdispenser
Farve: Hvid
EAN: 7310792261002
Varenr.: 198990
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tork Littainer 20 ltr. B2, plast, hvid
363,95 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork 226100 affaldsbeholder 20 liter Hvid plast B2 | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 322 mm | Affaldsbeholder
450 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 226100 affaldsbeholder 20 liter Hvid plast B2 | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 322 mm | Affaldsbeholder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 226100 affaldsbeholder 20 liter Hvid plast B2 | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 322 mm | Affaldsbeholder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK278 kr317 krKøb
2Nova Nordic A/S322,5 kr322,5 krKøb
3Hertels Boresko357,19 kr357,19 krKøb
4RedOffice Konpap363,95 kr363,95 krKøb
5Sikkerhedsgiganten450 kr450 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork 226100 affaldsbeholder 20 liter Hvid plast B2 | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 322 mm | Affaldsbeholder

PriceData har fulgt prisen på Tork 226100 affaldsbeholder 20 liter Hvid plast B2 | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 322 mm | Affaldsbeholder i 180 dage. Laveste pris i perioden er 242 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 322,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 276 kr.

Den nuværende pris på 278 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Tork 226100 affaldsbeholder 20 liter Hvid plast B2 | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 322 mm | Affaldsbeholder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Tork 226100 affaldsbeholder 20 liter Hvid plast B2 | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 322 mm | Affaldsbeholder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026278 kr27 kr (11%)
1. jun. 2026251 kr27 kr (10%)
25. maj 2026278 kr8 kr (3%)
14. maj 2026286 kr8 kr (3%)
7. maj 2026278 kr28 kr (9%)
6. maj 2026306 kr16,5 kr (5%)
5. maj 2026322,5 kr36,5 kr (13%)
29. apr. 2026286 kr8 kr (3%)
10. apr. 2026278 kr44,5 kr (14%)
4. apr. 2026322,5 kr43,5 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret