Gå til hovedindhold

Tork 130062 Kraftig kombirulle hvid 2 lag 170 meter 500 ark 2 ruller W1/W2 | | DISCOUNT | Tork Aftørring

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540183719
Pris fra 582,95 krtil 628,99 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 46,04 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 453 kr 27. maj

Sammenlign priser på Tork 130062 Kraftig kombirulle hvid 2 lag 170 meter 500 ark 2 ruller W1/W2 | | DISCOUNT | Tork Aftørring og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 582.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Aftørringspapir Tork W1/W2
582,95 kr
Til butik
Aftørringspapir Tork W1/W2 billede

Produktinformation

Vores stærkeste allround papir absorberer både olie og vand effektivt og har en høj vådstyrke. Takket være dets QuickDry kvalitet er det stærkere, får opgaven overstået hurtigere og er mere absorberende end almindeligt papir. • Godkendt til kontakt m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklæderuller
EAN: 7322540183719
Varenr.: 610.130062
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork 130062 Kraftig kombirulle hvid 2 lag 170 meter 500 ark 2 ruller W1/W2 | | DISCOUNT | Tork Aftørring
628,99 kr
Til butik
Tork 130062 Kraftig kombirulle hvid 2 lag 170 meter 500 ark 2 ruller W1/W2 | | DISCOUNT | Tork Aftørring billede

Produktinformation

Tork 130062 Kraftig kombirulle hvid 2 lag 170 meter 500 ark 2 ruller W1/W2 Tork Aftørringspapir Kraftig er et robust 2-lags papir, der er perfekt til at tørre spildte væsker op og til håndtørring. Det passer til både Tork gulv- og vægdispensere, som er de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
EAN: 7322540183719
Varenr.: 54887220183416

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 130062 Kraftig kombirulle hvid 2 lag 170 meter 500 ark 2 ruller W1/W2 | | DISCOUNT | Tork Aftørring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 130062 Kraftig kombirulle hvid 2 lag 170 meter 500 ark 2 ruller W1/W2 | | DISCOUNT | Tork Aftørring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap582,95 kr582,95 krKøb
2Sikkerhedsgiganten628,99 kr628,99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork 130062 Kraftig kombirulle hvid 2 lag 170 meter 500 ark 2 ruller W1/W2 | | DISCOUNT | Tork Aftørring

PriceData har fulgt prisen på Tork 130062 Kraftig kombirulle hvid 2 lag 170 meter 500 ark 2 ruller W1/W2 | | DISCOUNT | Tork Aftørring i 177 dage. Laveste pris i perioden er 453 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 547 kr.

Den nuværende pris på 582,95 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Tork 130062 Kraftig kombirulle hvid 2 lag 170 meter 500 ark 2 ruller W1/W2 | | DISCOUNT | Tork Aftørring. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Tork 130062 Kraftig kombirulle hvid 2 lag 170 meter 500 ark 2 ruller W1/W2 | | DISCOUNT | Tork Aftørring de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026582,95 kr129,95 kr (29%)
27. maj 2026453 kr61 kr (12%)
21. maj 2026514 kr37 kr (8%)
14. maj 2026477 kr37 kr (7%)
6. maj 2026514 kr16 kr (3%)
5. maj 2026530 kr16 kr (3%)
4. maj 2026514 kr10 kr (2%)
30. apr. 2026504 kr51 kr (11%)
25. apr. 2026453 kr140,2 kr (24%)
20. jan. 2026593,2 kr35,79 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret