Gå til hovedindhold

Tork 101245 køkkenrulle plus extra lang hvid 2 lag 280 ark 14 ruller | Aftørring | Køkkenruller | Tork

TorkSanitetEAN: 7322540208337
Pris fra 131 krtil 558,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 427,75 kr (77% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85 kr 25. maj

Sammenlign priser på Tork 101245 køkkenrulle plus extra lang hvid 2 lag 280 ark 14 ruller | Aftørring | Køkkenruller | Tork og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tork advanced køkkenrulle ekstra lang
131 kr
Til butik
Tork advanced køkkenrulle ekstra lang billede

Produktinformation

Køkkenrulle til aftørring og rengøring. Rullebredde: 20.0 cm Rullelængde: 39.2 m Antal ark: 140 Lag: 2 Farve: Hvid 7x2 ruller pr. karton

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 2
EAN: 7322540208337
Varenr.: 232120
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Køkkenrulle Tork Plus Ekstra lang 2-lags, hvid - (7 pakker x 2 ruller pr./karton)
255 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Køkkenrulle Tork Plus | 2-lags Hvid | Halve ark | 14 rl | 39,2 m
332,19 kr
Til butik
Køkkenrulle Tork Plus | 2-lags Hvid | Halve ark | 14 rl | 39,2 m billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Køkkenruller Mærke: Tork Antal lag: 2-lags Farve: Hvid Mængde: 14 rl. 3 hurtige: Effektive til at aftørre overflader og absorbere væsker Praktiske og hygiejniske til håndaftøring Kan bruges til rengøring af vinduer, spejle og glasove...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Køkkenruller
Farve: Hvid
EAN: 7322540208337
Varenr.: 100091
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork 101245 køkkenrulle plus extra lang hvid 2 lag 280 ark 14 ruller | Aftørring | Køkkenruller | Tork
364,76 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Tork advanced køkkenrulle ekstra lang
558,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 101245 køkkenrulle plus extra lang hvid 2 lag 280 ark 14 ruller | Aftørring | Køkkenruller | Tork koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 101245 køkkenrulle plus extra lang hvid 2 lag 280 ark 14 ruller | Aftørring | Køkkenruller | Tork koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk131 kr131 krKøb
2CS MEGASTORE DK255 kr294 krKøb
3Hertels Boresko332,19 kr332,19 krKøb
4Sikkerhedsgiganten364,76 kr364,76 krKøb
5vvsfittings.dk558,75 kr558,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork 101245 køkkenrulle plus extra lang hvid 2 lag 280 ark 14 ruller | Aftørring | Køkkenruller | Tork

PriceData har fulgt prisen på Tork 101245 køkkenrulle plus extra lang hvid 2 lag 280 ark 14 ruller | Aftørring | Køkkenruller | Tork i 181 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 295 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 204 kr.

Den nuværende pris på 131 kr er 36% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 56% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Tork 101245 køkkenrulle plus extra lang hvid 2 lag 280 ark 14 ruller | Aftørring | Køkkenruller | Tork. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Tork 101245 køkkenrulle plus extra lang hvid 2 lag 280 ark 14 ruller | Aftørring | Køkkenruller | Tork de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026131 kr138 kr (51%)
28. maj 2026269 kr138 kr (105%)
27. maj 2026131 kr46 kr (54%)
25. maj 202685 kr184 kr (68%)
23. maj 2026269 kr184 kr (216%)
20. maj 202685 kr184 kr (68%)
19. maj 2026269 kr184 kr (216%)
9. maj 202685 kr184 kr (68%)
7. maj 2026269 kr26 kr (9%)
5. maj 2026295 kr26 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret