Gå til hovedindhold

Tork 101222 køkkenrulle plus hvid 2 lag 120 ark 32 ruller | Aftørring | Køkkenruller | Tork

TorkSanitet1-lags universalProfessionelle faciliteterEAN: 7322540295733

Tork Jumbo Universal T1 110162 toiletpapir med 1-lags kvalitet. Designet til professionelle dispensere og optimal hygiejne på arbejdspladsen. Læs mere

Pris fra 133 krtil 648,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 515,75 kr (79% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 87 kr 25. maj

Sammenlign priser på Tork 101222 køkkenrulle plus hvid 2 lag 120 ark 32 ruller | Aftørring | Køkkenruller | Tork og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tork advanced køkkenrulle, 4 ruller pr. pakke.
133 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tork køkkenrulle Plus 2-lags 16,8mtr, 8×4 rl
-44%236,25 kr
Før 423,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Køkkenrulle Tork Plus | 2-lags Hvid | Halve ark | 32 rl | 16,8 m
434,69 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork 101222 køkkenrulle plus hvid 2 lag 120 ark 32 ruller | Aftørring | Køkkenruller | Tork
438,43 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Køkkenruller, Tork Advanced, 101222, 2-lag, BxL 20,9cm x 16,6m, pakke a 32 stk
440 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Køkkenruller 2-Lags 32 Ruller
626,99 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Køkkenruller 2-lags 32 ruller
647,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Tork advanced køkkenrulle, 32 ruller pr. karton
648,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 101222 køkkenrulle plus hvid 2 lag 120 ark 32 ruller | Aftørring | Køkkenruller | Tork koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 101222 køkkenrulle plus hvid 2 lag 120 ark 32 ruller | Aftørring | Køkkenruller | Tork koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk133 kr133 krKøb
2Globaltools.dk236,25 kr236,25 krKøb
3Hertels Boresko434,69 kr434,69 krKøb
4Sikkerhedsgiganten438,43 kr438,43 krKøb
5CS MEGASTORE DK440 kr479 krKøb
6Billigelogvvs.dk626,99 kr626,99 krKøb
7MaintainIt647,5 kr647,5 krKøb
8vvsfittings.dk648,75 kr648,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Tork Jumbo Universal T1 110162 Toiletpapir

Tork

Tork Jumbo Universal T1 110162 toiletpapir med 1-lags kvalitet. Designet til professionelle dispensere og optimal hygiejne på arbejdspladsen.

• toiletpapir
• wc-papir
• jumbo rulle
• tork t1
• 1-lags
• erhverv toiletpapir
• dispenser papir
• Professionelle faciliteter
• 1-lags universal

Beskrivelse

Tork Jumbo Universal T1 110162 er professionelt toiletpapir designet til virksomheder og offentlige faciliteter. Dette 1-lags toiletpapir leveres i praktiske jumbo-ruller, der passer til Tork T1 dispensere. Med sin universelle kvalitet sikrer produktet god hygiejne og komfort for brugerne. Rullen er optimeret til høj kapacitet og reducerer behovet for hyppige genopfyldninger. Hver pakke indeholder 6 ruller, hvilket giver god værdi for penge til professionelle miljøer. Tork er en førende global leverandør af hygiejneprodukter og garanterer konsistent kvalitet.

Specifikationer

lag:1-lags
type:Jumbo rulle
dispenser:Tork T1
materiale:Papir
anvendelse:Erhverv og institutioner
holdbarhed:3 år
certificering:EU Ecolabel
antal_pr_pakke:6 stk
opbevaringstemperatur:15-25°C

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Passer denne toiletpapir til alle Tork dispensere?

Nej, denne er specifikt designet til Tork T1 dispensere. Tjek din dispenser model før køb.

Hvor mange ruller er der i en pakke?

Hver pakke indeholder 6 jumbo ruller, hvilket giver høj kapacitet og færre genopfyldninger.

Er dette toiletpapir miljøvenligt?

Ja, Tork produkter har EU Ecolabel certificering og er produceret med fokus på bæredygtighed.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork 101222 køkkenrulle plus hvid 2 lag 120 ark 32 ruller | Aftørring | Køkkenruller | Tork

PriceData har fulgt prisen på Tork 101222 køkkenrulle plus hvid 2 lag 120 ark 32 ruller | Aftørring | Køkkenruller | Tork i 181 dage. Laveste pris i perioden er 87 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 276 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 190 kr.

Den nuværende pris på 133 kr er 30% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 46% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Tork 101222 køkkenrulle plus hvid 2 lag 120 ark 32 ruller | Aftørring | Køkkenruller | Tork. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Tork 101222 køkkenrulle plus hvid 2 lag 120 ark 32 ruller | Aftørring | Køkkenruller | Tork de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026133 kr114 kr (46%)
28. maj 2026247 kr114 kr (86%)
27. maj 2026133 kr46 kr (53%)
25. maj 202687 kr160 kr (65%)
23. maj 2026247 kr160 kr (184%)
20. maj 202687 kr160 kr (65%)
19. maj 2026247 kr160 kr (184%)
9. maj 202687 kr160 kr (65%)
7. maj 2026247 kr
6. maj 2026247,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret