Gå til hovedindhold

Solar Light TORINO C600 30W 3900LM 4000K IP54 OPAL Hvid

Solar LightBelysningEAN: 5907769415067
Pris fra 1.494,52 krtil 1.533 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 38,48 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.473 kr 3. mar.

Sammenlign priser på TORINO C600 30W 3900LM 4000K IP54 OPAL Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1494.52 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TORINO C600 30W 3900LM 840 IP54 OP HV
1.494,52 kr
Til butik
TORINO C600 30W 3900LM 840 IP54 OP HV billede

Produktinformation

Et påbygningsarmatur med behagelig afskærmning. TORINO giver høj effektivitet og optimal lyskomfort. Til brug i storkøkkener og andre steder, hvor der er brug for armaturer med høj IP-klasse. Er HACCP-certificeret.

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR LIGHT
Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 5907769415067
Varenr.: 15841239892303
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Torino 30w 3900lm 4k Ip54 Opal Hv
1.511 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TORINO C600 30W 3900LM 4000K IP54 OPAL Hvid
1.533 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TORINO C600 30W 3900LM 4000K IP54 OPAL Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TORINO C600 30W 3900LM 4000K IP54 OPAL Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN1.494,52 kr1.494,52 krKøb
2Elvvs.dk1.511 kr1.511 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.533 kr1.533 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TORINO C600 30W 3900LM 4000K IP54 OPAL Hvid

PriceData har fulgt prisen på TORINO C600 30W 3900LM 4000K IP54 OPAL Hvid i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.473 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 1.571 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.516 kr.

Den nuværende pris på 1.494,52 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for TORINO C600 30W 3900LM 4000K IP54 OPAL Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for TORINO C600 30W 3900LM 4000K IP54 OPAL Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20261.494,52 kr17,79 kr (1%)
7. maj 20261.476,73 kr36,27 kr (2%)
6. maj 20261.513 kr36,27 kr (2%)
21. mar. 20261.476,73 kr38,27 kr (3%)
20. mar. 20261.515 kr38,27 kr (3%)
17. mar. 20261.476,73 kr38,27 kr (3%)
16. mar. 20261.515 kr38,27 kr (3%)
4. mar. 20261.476,73 kr3,73 kr (0%)
3. mar. 20261.473 kr3,73 kr (0%)
10. feb. 20261.476,73 kr48,27 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret