Gå til hovedindhold

EL-Grossisten TORINO C600 30W 3900LM 4000K DALI IP54 OPAL Hvid

EL-GrossistenBelysningEAN: 5904349045454
Pris fra 1.704,06 krtil 1.736 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 31,94 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.680 kr 3. mar.

Sammenlign priser på TORINO C600 30W 3900LM 4000K DALI IP54 OPAL Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1704.06 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TORINO C600 30W 3900LM 840 DA IP54 OP HV
1.704,06 kr
Til butik
TORINO C600 30W 3900LM 840 DA IP54 OP HV billede

Produktinformation

Et påbygningsarmatur med behagelig afskærmning. TORINO giver høj effektivitet og optimal lyskomfort. Til brug i storkøkkener og andre steder, hvor der er brug for armaturer med høj IP-klasse. Er HACCP-certificeret.

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 5904349045454
Varenr.: 15840985481551
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Torino 30w 3900lm 4k Dali Ip54 Opal Hv
1.708 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TORINO C600 30W 3900LM 4000K DALI IP54 OPAL Hvid
1.736 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TORINO C600 30W 3900LM 4000K DALI IP54 OPAL Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TORINO C600 30W 3900LM 4000K DALI IP54 OPAL Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN1.704,06 kr1.704,06 krKøb
2Elvvs.dk1.708 kr1.708 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.736 kr1.736 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TORINO C600 30W 3900LM 4000K DALI IP54 OPAL Hvid

PriceData har fulgt prisen på TORINO C600 30W 3900LM 4000K DALI IP54 OPAL Hvid i 119 dage. Laveste pris i perioden er 1.680 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 1.742 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.716 kr.

Den nuværende pris på 1.704,06 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for TORINO C600 30W 3900LM 4000K DALI IP54 OPAL Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for TORINO C600 30W 3900LM 4000K DALI IP54 OPAL Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.704,06 kr3,94 kr (0%)
23. maj 20261.708 kr3,94 kr (0%)
9. maj 20261.704,06 kr24,94 kr (1%)
8. maj 20261.729 kr21 kr (1%)
6. maj 20261.708 kr28 kr (2%)
5. maj 20261.736 kr28 kr (2%)
24. apr. 20261.708 kr28 kr (2%)
23. apr. 20261.736 kr28 kr (2%)
18. apr. 20261.708 kr1 kr (0%)
17. apr. 20261.709 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret