Gå til hovedindhold

Milwaukee Topnøglesæt 1/4" korte/lange toppe mm/tomme 50dele

MilwaukeeRedskaberEAN: 4058546228897
Pris fra 999 krtil 1.041,1 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 42,1 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 897 kr 23. maj

Sammenlign priser på Topnøglesæt 1/4" korte/lange toppe mm/tomme 50dele og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Milwaukee Topnøglesæt 1/4" - 50 Dele
999 kr
Til butik
Milwaukee Topnøglesæt 1/4" - 50 Dele billede

Produktinformation

Milwaukee topnøglesæt 1/4" indeholder 50 dele bestående af både korte og lange toppe, en skraldenøgle, to forlængere og et kandanled. Sættet indeholder korte toppe i størrelserne: 5/32, 3/16, 7/32, 9/32, 5/16, 11/32, 1/4, 7/16, 9/16, 5 mm, 5,5 mm, 6

Produktspecifikationer

Mærke: Milwaukee
Kategori: Korte 1/4" toppe
EAN: 4058546228897
Varenr.: 19414194
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Topnøglesæt 1/4" korte/lange toppe mm/tomme 50dele
-32%1.041,1 kr
Før 1.520 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Topnøglesæt 1/4" korte/lange toppe mm/tomme 50dele billede

Produktinformation

90-tands design med 4 graders kurve til når der arbejdes på trang plads. Udtagbart beholder gør den let at opbevare. Toppene er stemplet med mål på den flade side for let identifikation. Konstruktion i fuldmetal for øget holdbarhed. 4 flade sider forhindr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Milwaukee
Kategori: Topnøglesæt
EAN: 4058546228897
Varenr.: 390353

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Topnøglesæt 1/4" korte/lange toppe mm/tomme 50dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Topnøglesæt 1/4" korte/lange toppe mm/tomme 50dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Specialbutikken999 kr999 krKøb
2Globaltools.dk1.041,1 kr1.041,1 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Topnøglesæt 1/4" korte/lange toppe mm/tomme 50dele

PriceData har fulgt prisen på Topnøglesæt 1/4" korte/lange toppe mm/tomme 50dele i 160 dage. Laveste pris i perioden er 897 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 1.041,1 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 990 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Topnøglesæt 1/4" korte/lange toppe mm/tomme 50dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Topnøglesæt 1/4" korte/lange toppe mm/tomme 50dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026999 kr97 kr (11%)
29. maj 2026902 kr97 kr (10%)
28. maj 2026999 kr102 kr (11%)
23. maj 2026897 kr102 kr (10%)
20. maj 2026999 kr42,1 kr (4%)
19. maj 20261.041,1 kr42,1 kr (4%)
16. maj 2026999 kr102 kr (11%)
14. maj 2026897 kr102 kr (10%)
13. maj 2026999 kr102 kr (11%)
9. maj 2026897 kr102 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret