Gå til hovedindhold

Topeak MTS TrunkBag DXP - cykeltaske til bagagebærer, 19,4 l

TopeakGPSEAN: 4710069709382
Pris fra 515 krtil 723 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 208 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 476,79 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Topeak MTS TrunkBag DXP - cykeltaske til bagagebærer, 19,4 l og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 515 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TOPEAK MTS TORBA TRUNKBAG DXP
515 kr
Til butik
TOPEAK MTS TORBA TRUNKBAG DXP billede

Produktspecifikationer

Mærke: Topeak
Artikel nr.: T-TT9643B2
EAN: 4710069709382
Varenr.: 1002226935
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Topeak MTS TrunkBag DXP - cykeltaske til bagagebærer, 19,4 l
-29%629 kr
Før 889 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Topeak MTS TrunkBag DXP - cykeltaske til bagagebærer, 19,4 l billede

Produktinformation

Fleksibel cykeltaske til pendling og ture Topeak MTS TrunkBag DXP er en rummelig og alsidig cykeltaske til bagagebærer med en kapacitet på 19,4 l. Tasken er fremstillet i polyester, har praktiske bærehåndtag og en justerbar skulderrem, så du nemt kan tage den med dig, når cyklen er parkeret. Refleksdetaljer øger synligheden i trafikken, og de tre separate rum hjælper dig med at holde styr på oppakningen - ideel til indkøb, arbejde og weekendture. Designet til hverdag og fritid Tasken er sort og passer diskret på de fleste cykler. Den monteres på bagagebæreren og giver god plads uden at være i vejen. Med flere rum og let adgang til indholdet er den velegnet til alt fra regnjakke og madpakke til mindre udstyr, så du får en mere organiseret og behagelig cykeltur. Type: Cykeltaske til bagagebærer Montering: For/bag Materiale: Polyester Farve: Sort Kapacitet: 19,4 l Antal rum: 3 Skulderrem: Ja, justerbar Håndtag: Ja Reflekser: Ja Højde: 29 cm Bredde: 36 cm Dybde: 25 cm Vægt: 0,9 kg ...

Produktspecifikationer

Mærke: Topeak
Kategori: Cykeltasker og Kurve
Vægt: 2.85g
EAN: 4710069709382
Varenr.: 2091462
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Topeak MTS TrunkBag DXP - cykeltaske til bagagebærer, 22,6 l
-29%649 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Topeak MTS TrunkBag DXP - cykeltaske til bagagebærer, 22,6 l billede

Produktinformation

Fleksibel cykeltaske til pendling og tureTopeak MTS TrunkBag DXP er en rummelig og alsidig cykeltaske til bagagebærer med en kapacitet på 22,6 l. Tasken er fremstillet i polyester, har praktiske bærehåndtag og en justerbar skulderrem, så du nemt kan tage den med dig, når cyklen er parkeret. Refleksdetaljer øger synligheden i trafikken, og de tre separate rum hjælper dig med at holde styr på oppakningen - ideel til indkøb, arbejde og weekendture.Designet til hverdag og fritidTasken er sort og passer diskret på de fleste cykler. Den monteres på bagagebæreren og giver god plads uden at være i vejen. Med flere rum og let adgang til indholdet er den velegnet til alt fra regnjakke og madpakke til mindre udstyr, så du får en mere organiseret og behagelig cykeltur.Type: Cykeltaske til bagagebærerMontering: For/bagMateriale: PolyesterFarve: SortKapacitet: 22,6 lAntal rum: 3Skulderrem: Ja, justerbarHåndtag: JaReflekser: JaHøjde: 29 cmBredde: 36 cmDybde: 25 cmVægt: 0,9 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Topeak
Kategori: Cykeltasker og Kurve
Vægt: 2.85g
EAN: 4710069709382
Varenr.: 2091462
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Topeak TrunkBag DXP - Til bagagebære
699 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TOPEAK MTS KUFFERTTASKE DXP
723 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Topeak MTS TrunkBag DXP - cykeltaske til bagagebærer, 19,4 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Topeak MTS TrunkBag DXP - cykeltaske til bagagebærer, 19,4 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK515 kr515 krKøb
2Boligcenter DK629 kr629 krKøb
3Vivas DK649 kr728 krKøb
4Cykelpartner.dk699 kr699 krKøb
5CS MEGASTORE DK723 kr762 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Topeak MTS TrunkBag DXP - cykeltaske til bagagebærer, 19,4 l

PriceData har fulgt prisen på Topeak MTS TrunkBag DXP - cykeltaske til bagagebærer, 19,4 l i 82 dage. Laveste pris i perioden er 476,79 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 515 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 492 kr.

Den nuværende pris på 515 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Topeak MTS TrunkBag DXP - cykeltaske til bagagebærer, 19,4 l. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Topeak MTS TrunkBag DXP - cykeltaske til bagagebærer, 19,4 l de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026515 kr1 kr (0%)
25. maj 2026514 kr1 kr (0%)
23. maj 2026513 kr1 kr (0%)
22. maj 2026512 kr1 kr (0%)
13. maj 2026513 kr1 kr (0%)
10. maj 2026514 kr1 kr (0%)
9. maj 2026515 kr2 kr (0%)
8. maj 2026513 kr1 kr (0%)
7. maj 2026512 kr1 kr (0%)
6. maj 2026513 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret