Gå til hovedindhold

Tom Ford - Oud Minerale Eau de Parfum - 50 ml

Tom FordParfume og eau de cologneEAN: 0888066144223
Pris fra 719 krtil 1.125 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 406 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 662 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Tom Ford - Oud Minerale Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 719 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tom Ford Oud Minerale Edp Spray
719 kr
Til butik
Tom Ford Oud Minerale Edp Spray billede

Produktinformation

TOM FORD Oud Minérale Eau de Parfum 50ml Oud Minérale forener dybe oud-noter med en forfriskende oceanisk mineralitet. Oudens varme er krydret med en bølge af friske, rosa peberkorn, mens granbalsam og ambergris smyger sig ind og afbalancerer de jordiske og maritime nuancer i et subtilt samspil. En bølge af røget træ omfavner sensuelle, hudomsluttende musk-noter og skaber en kontrastfyldt fusion af elementer. Duftnoter, Rosépeber, Salt, balsamgran, Havnoter, Rav, Moskus, Oud.

Produktspecifikationer

Mærke: Tom Ford
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 888066144223
EAN: 0888066144223
Varenr.: 3274835
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Tom Ford Oud Minerale Edp Spray 50 ml
754 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Tom Ford Oud Minerale EDP 50 ml
845 kr
Til butik
Tom Ford Oud Minerale EDP 50 ml billede

Produktinformation

Tom Ford Oud Minerale EDP er en fortryllende duft, der kombinerer den sensuelle Oud-trænote med forfriskende mineraler. Den unikke sammensætning af ingredienser skaber en dyb og forførende duft, der passer perfekt til den moderne og selvsikre mand eller kvinde. Parfumens duftnoter, fremhæver intensiteten af Oud-træet, hvilket tilføjer en jordagtig og træagtig tone til duften. Du vil også bemærke de forfriskende duftnoter af mineraler, der tilføjer en ren og frisk kvalitet til parfumen, hvilket gør den ideel til enhver lejlighed og årstid. Anvendelse: Påfør duften på pulspunkter såsom håndled, hals og bag ørerne for at forlænge duftens holdbarhed. Undgå gnidning efter påføring, da det kan påvirke duftens sammensætning.

Produktspecifikationer

Mærke: Tom Ford
Kategori: Parfume
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 888066144223
EAN: 0888066144223
Varenr.: 888066144223
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tom Ford - Oud Minerale Eau de Parfum - 50 ml
-19%895 kr
Før 1.100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Tom Ford Oud Minérale Eau de Parfum - 50 ml
1.039 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tom Ford Oud Minérale EdP (50 ml)
-1%1.099 kr
Før 1.110 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
TOM FORD Oud Minérale Eau de Parfum 50 ml
1.125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tom Ford - Oud Minerale Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tom Ford - Oud Minerale Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK719 kr758 krKøb
2Teknikproffset DK754 kr803 krKøb
3Beautycos DK845 kr845 krKøb
4BilligParfume.dk895 kr895 krKøb
5NordicFeel DK1.039 kr1.039 krKøb
6Bangerhead DK1.099 kr1.099 krKøb
7Lyko DK1.125 kr1.125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tom Ford - Oud Minerale Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Tom Ford - Oud Minerale Eau de Parfum - 50 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 662 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 845 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 719 kr.

Den nuværende pris på 719 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Tom Ford - Oud Minerale Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Tom Ford - Oud Minerale Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026719 kr27 kr (4%)
28. maj 2026692 kr76 kr (10%)
26. maj 2026768 kr77 kr (9%)
21. maj 2026845 kr126 kr (18%)
6. maj 2026719 kr53 kr (8%)
25. apr. 2026666 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026667 kr2 kr (0%)
14. apr. 2026665 kr3 kr (0%)
3. apr. 2026662 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026663 kr40 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret