Gå til hovedindhold

Tom Ford Oud Minerale Eau de Parfum - 10 ml

TOM FORDParfume og eau de cologneEAN: 0888066165242
Pris fra 285 krtil 310 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 248 kr 4. maj

Sammenlign priser på Tom Ford Oud Minerale Eau de Parfum - 10 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 285 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Tom Ford Oud Minerale Eau de Parfum - 10 ml
285 kr
Til butik
Tom Ford Oud Minerale Eau de Parfum - 10 ml billede

Produktinformation

Oud Minerale Eau de Parfum er en varm duft, der forener rige oud-noter med en forfriskende, oceanisk mineralitet. Varme toner af oud gennemstrømmes af et pust af frisk pink peber, mens fyrrebalsam og ambra afbalancerer de jordagtige og marine nuancer. En bølge af røgfyldte træsorter omslutter sanselige moskusnoter i en kontrastfuld fusion af velduft.

Produktspecifikationer

Mærke: Tom Ford
Kategori: Dameparfume
Størrelse: 10 ml
Artikel nr.: 194232
EAN: 0888066165242
Varenr.: 194232
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tom Ford Oud Minérale EdP (10 ml)
310 kr
Til butik
Tom Ford Oud Minérale EdP (10 ml) billede

Produktinformation

Oud Minerale Eau de Parfum er en varm duft, der forener rige oud-noter med en forfriskende, oceanisk mineralitet. Varme toner af oud gennemstrømmes af et pust af frisk pink peber, mens fyrrebalsam og ambra afbalancerer de jordagtige og marine nuancer. En bølge af røgfyldte træsorter omslutter sanselige moskusnoter i en kontrastfuld fusion af velduft...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TOM FORD
Kategori: Eau de Parfum til ham
Størrelse: 10 ml
0
Artikel nr.: T0RQ010000
EAN: 0888066165242
Varenr.: B099222
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
TOM FORD Oud Minerale Eau de Parfum 10 ml
310 kr
Til butik
TOM FORD Oud Minerale Eau de Parfum 10 ml billede

Produktinformation

Oud Minerale Eau de Parfum er en varm duft, der forener rige oud-noter med en forfriskende, oceanisk mineralitet. Varme toner af oud gennemstrømmes af et pust af frisk pink peber, mens fyrrebalsam og ambra afbalancerer de jordagtige og marine nuancer. En bølge af røgfyldte træsorter omslutter sanselige moskusnoter i en kontrastfuld fusion af velduft.Anvendelse:Spray duften på ren hud en eller to gange på de ønskede områder. Gnid ikke duften ind i huden, da det vil ændre den måde, duften udvikler sig på. TOM FORD Oud Minerale Eau de Parfum 10 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TOM FORD
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 10.000000000
Artikel nr.: T0RQ010000
EAN: 0888066165242
Varenr.: 2313-177-0010

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tom Ford Oud Minerale Eau de Parfum - 10 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tom Ford Oud Minerale Eau de Parfum - 10 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK285 kr285 krKøb
2Bangerhead DK310 kr310 krKøb
3Lyko DK310 kr310 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tom Ford Oud Minerale Eau de Parfum - 10 ml

PriceData har fulgt prisen på Tom Ford Oud Minerale Eau de Parfum - 10 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 248 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 310 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 274 kr.

Den nuværende pris på 285 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Tom Ford Oud Minerale Eau de Parfum - 10 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Tom Ford Oud Minerale Eau de Parfum - 10 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026285 kr21 kr (8%)
24. maj 2026264 kr21 kr (7%)
10. maj 2026285 kr37 kr (15%)
4. maj 2026248 kr37 kr (13%)
3. apr. 2026285 kr37 kr (15%)
29. mar. 2026248 kr37 kr (13%)
18. mar. 2026285 kr33 kr (13%)
8. feb. 2026252 kr33 kr (12%)
6. feb. 2026285 kr15 kr (6%)
8. jan. 2026270 kr40 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret