Gå til hovedindhold

Tints of Nature Hårfarve 10 XL Extra light Blond • 130ml.

Tints of NatureHårfarveEAN: 0704326102119
Pris fra 98,95 krtil 159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 60,05 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tints of Nature Hårfarve 10 XL Extra light Blond • 130ml. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98.95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Tints of Nature hårfarve 10 XL Extra light Blonde - 130ml
98,95 kr
Til butik
Tints of Nature hårfarve 10 XL Extra light Blonde - 130ml billede

Produktinformation

Tints of Nature hårfarve 10 XL Extra light Blonde Tints of Nature permanent hårfarve er den første og eneste permanente hårfarve, der findes på detailmarkedet i dag, som indeholder certificerede økologiske ingredienser.

Produktspecifikationer

Kategori: Økologisk hårfarve
EAN: 0704326102119
Varenr.: 1971
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hårfarve 10 XL Extra light Blond - 130 ml - Tints of Nature
-34%99 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HairOutlet
TrustScore 4 ud af 53,8
Tints of Nature 10XL Extra Light Blonde, 130 ml
-23%120 kr
Før 155 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tints of Nature 10XL Extra Light Blonde, 130 ml billede

Produktinformation

Tints of Nature 10XL Extra Light Blonde: Flot ekstra lysblond nuance, der kan anvendes i lysblonde til plantinblonde hårfarver. Tints of Nature er den første og eneste permanente hårfarve til forbrugere, som indeholder certificerede økologiskiske ingredi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tints of Nature
EAN: 0704326102119
Varenr.: 2028
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
-12%129 kr
Før 147 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Hårfarve 10 XL Extra light
147,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Tints of Nature Extra Light Blonde 10XL
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tints of Nature Hårfarve 10 XL Extra light Blond • 130ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tints of Nature Hårfarve 10 XL Extra light Blond • 130ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk98,95 kr98,95 krKøb
2Økologisk-Supermarked99 kr99 krKøb
3HairOutlet120 kr120 krKøb
4Helsegrossisten.dk129 kr129 krKøb
5Duft og Natur147,95 kr147,95 krKøb
6Lyko DK159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tints of Nature Hårfarve 10 XL Extra light Blond • 130ml.

PriceData har fulgt prisen på Tints of Nature Hårfarve 10 XL Extra light Blond • 130ml. i 177 dage. Laveste pris i perioden er 98,95 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 120 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 98,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Tints of Nature Hårfarve 10 XL Extra light Blond • 130ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Tints of Nature Hårfarve 10 XL Extra light Blond • 130ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 202698,95 kr17 kr (15%)
26. apr. 2026115,95 kr7 kr (6%)
22. apr. 2026108,95 kr7 kr (6%)
14. apr. 2026115,95 kr4,05 kr (3%)
13. apr. 2026120 kr4,05 kr (3%)
14. mar. 2026115,95 kr4,05 kr (3%)
13. mar. 2026120 kr4,05 kr (3%)
19. feb. 2026115,95 kr5 kr (5%)
4. feb. 2026110,95 kr5 kr (4%)
3. feb. 2026115,95 kr6,95 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret