Gå til hovedindhold

Solar Plus Tilstedeværelsessensor Slave MS-DALI-SL planforsænket 360°

Solar PlusAndre artiklerEAN: 5703102209528
Pris fra 915 krtil 998,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 83,75 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 911 kr 10. maj

Sammenlign priser på Tilstedeværelsessensor Slave MS-DALI-SL planforsænket 360° og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 915 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tilstedeværelsessensor Slave MS-DALI-SL planforsænket 360°
915 kr
Til butik
Tilstedeværelsessensor Slave MS-DALI-SL planforsænket 360° billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Andre artikler
Farve: 1
Artikel nr.: 5703102209528
EAN: 5703102209528
Varenr.: 1498879
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tils.sensor Slave Fm Ms-dali-sl
926 kr
Til butik
Tils.sensor Slave Fm Ms-dali-sl billede

Produktinformation

230 V AC Planforsænket i loft Benyttes sammen med Master type 41-65x Udvider detekteringsområdet på alle ovennævnte Master Plug & Play ingen programmering Hurtig og fleksibel installation med DALI addressable bus Standby forbrug < 0,1 W Kapslingsklasse IP...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: 0812104932 - 818069982
EAN: 5703102209528
Varenr.: 1327845
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pir dali tilstedeværelsessensor slave
998,75 kr
Til butik
Pir dali tilstedeværelsessensor slave billede

Produktinformation

•230 V AC•Planforsænket i loft •Benyttes sammen med Master type 41-65x•Udvider detekteringsområdet på alle ovennævnte Master •Plug & Play ingen programmering •Hurtig og fleksibel installation med DALI addressable bus•St

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: tilbehør til bevægelsesmelder
Farve: hvid
EAN: 5703102209528
Varenr.: 0885100015

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tilstedeværelsessensor Slave MS-DALI-SL planforsænket 360° koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tilstedeværelsessensor Slave MS-DALI-SL planforsænket 360° koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK915 kr954 krKøb
2Elvvs.dk926 kr926 krKøb
3MaintainIt998,75 kr998,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tilstedeværelsessensor Slave MS-DALI-SL planforsænket 360°

PriceData har fulgt prisen på Tilstedeværelsessensor Slave MS-DALI-SL planforsænket 360° i 162 dage. Laveste pris i perioden er 911 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 1.015 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 928 kr.

Den nuværende pris på 915 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Tilstedeværelsessensor Slave MS-DALI-SL planforsænket 360°. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Tilstedeværelsessensor Slave MS-DALI-SL planforsænket 360° de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026915 kr4 kr (0%)
10. maj 2026911 kr4 kr (0%)
9. maj 2026915 kr4 kr (0%)
8. maj 2026911 kr4 kr (0%)
7. maj 2026915 kr4 kr (0%)
2. maj 2026911 kr11 kr (1%)
1. maj 2026922 kr11 kr (1%)
17. apr. 2026911 kr11 kr (1%)
8. apr. 2026922 kr1 kr (0%)
7. apr. 2026923 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret