Gå til hovedindhold

H.F. Hansen Hf 110 mm tilbagelbsstop, rustfrit stl, til Pvc/beton

H.F. HansenHjem og haveEAN: 5703862011706
Pris fra 2.750 krtil 2.977,28 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 227,28 kr (8% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hf 110 mm tilbagelbsstop, rustfrit stl, til Pvc/beton og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2750 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tilbageløbsstop til PVC- og betonrør 110 mm
2.750 kr
Til butik
Tilbageløbsstop til PVC- og betonrør 110 mm billede

Produktinformation

Tilbageløbsstop fra HF Hansen med svømmer til meterbrønde. Tilbageløbsstoppet skal monteres vandret i udløbsledningen fra huset og fastgøres medmed vandafvisende lim eller silikoneomkring tilbageløbsstoppet. Teknisk data:- Materiale: 2 mm modstandsdygtigt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: H.F. Hansen
Kategori: Afløb & kloak
Størrelse: 110 mm
EAN: 5703862011706
Varenr.: 153940110
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hf 110 mm tilbagelbsstop, rustfrit stl, til Pvc/beton
2.775 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tilbageløbsstop 110 mm Rustfri stål til PVC og Beton
-9%2.899 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tilbageløbsstop 110 mm Rustfri stål til PVC og Beton billede

Produktinformation

Tilbageløbsstop med svømmer til meterbrønde Rørdimension 110 mm PVC eller 4" betonrør 2 mm rustfrit stål Modstandsdygtig over for kloakvand Skal montere vandret i udløbsledningen fra huset Fastgøres med vandafvisende silicone eller lim - der tætnes

Produktspecifikationer

Mærke: H.F. Hansen
Kategori: Dræn & kloak
Størrelse: 110 mm
EAN: 5703862011706
Varenr.: 153940110
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tilbageløbsstop 110 mm Rustfri stål til PVC og Beton
2.945 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HF 110 mm rustfrit tilbageløbsstop til PVC/beton
2.977,28 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hf 110 mm tilbagelbsstop, rustfrit stl, til Pvc/beton koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hf 110 mm tilbagelbsstop, rustfrit stl, til Pvc/beton koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS2.750 kr2.750 krKøb
2WATTOO.DK2.775 kr2.775 krKøb
3CompletVVS2.899 kr2.899 krKøb
4BilligVVS DK2.945 kr2.945 krKøb
5EL-GROSSISTEN2.977,28 kr2.977,28 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hf 110 mm tilbagelbsstop, rustfrit stl, til Pvc/beton

PriceData har fulgt prisen på Hf 110 mm tilbagelbsstop, rustfrit stl, til Pvc/beton i 175 dage. Laveste pris i perioden er 2.580 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 2.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.714 kr.

Den nuværende pris på 2.750 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Hf 110 mm tilbagelbsstop, rustfrit stl, til Pvc/beton. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Hf 110 mm tilbagelbsstop, rustfrit stl, til Pvc/beton de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.750 kr5 kr (0%)
26. maj 20262.755 kr20 kr (1%)
24. maj 20262.775 kr20 kr (1%)
17. maj 20262.755 kr20 kr (1%)
16. maj 20262.775 kr20 kr (1%)
12. maj 20262.755 kr20 kr (1%)
11. maj 20262.775 kr10 kr (0%)
2. maj 20262.765 kr10 kr (0%)
9. mar. 20262.775 kr10 kr (0%)
17. feb. 20262.785 kr14 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret