Gå til hovedindhold

Ticket To The Moon Convertible Bugnet 360°, Insektnet, Hvid, Polyester, 3000 mm, 1300 mm, 485 g

Ticket To The MoonHovedtelefonerEAN: 0727670920963
Pris fra 370 krtil 499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 333 kr 8. maj

Sammenlign priser på Ticket To The Moon Convertible Bugnet 360°, Insektnet, Hvid, Polyester, 3000 mm, 1300 mm, 485 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 370 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Ticket to the Moon Convertible Bugnet 360ø, Myggenet til Hængekøje, Hvid
-26%370 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ticket to the Moon Convertible Bugnet 360ø, Myggenet til Hængekøje, Hvid billede

Produktinformation

Dette alsidige net på 395 g giver fuld beskyttelse og stor funktionalitet med minimal vægt, samtidig med at det er åndbart. Det smarte 360-graders design sikrer, at du ikke bliver bidt fra neden. Nettet er kompatibelt med standard hængekøjer uden spredest...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Myggenet og insektbeskyttelse
Farve: White
Størrelse: 360ø
EAN: 0727670920963
Varenr.: 28557-32090-86733
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Ticket to the Moon Convertible Bugnet 360ø, Myggenet til Hængekøje, Hvid
-26%370 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ticket To The Moon Convertible Bugnet 360°, Insektnet, Hvid, Polyester, 3000 mm, 1300 mm, 485 g
400 kr
Til butik
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ticket to the Moon - Myggenet til hængekøjer (Hvid)
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ticket To The Moon Convertible Bugnet 360°, Insektnet, Hvid, Polyester, 3000 mm, 1300 mm, 485 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ticket To The Moon Convertible Bugnet 360°, Insektnet, Hvid, Polyester, 3000 mm, 1300 mm, 485 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk370 kr370 krKøb
2AktivVinter.dk370 kr370 krKøb
3CS MEGASTORE DK400 kr439 krKøb
4Friluft DK499 kr538 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ticket To The Moon Convertible Bugnet 360°, Insektnet, Hvid, Polyester, 3000 mm, 1300 mm, 485 g

PriceData har fulgt prisen på Ticket To The Moon Convertible Bugnet 360°, Insektnet, Hvid, Polyester, 3000 mm, 1300 mm, 485 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 333 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 382 kr.

Den nuværende pris på 370 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Ticket To The Moon Convertible Bugnet 360°, Insektnet, Hvid, Polyester, 3000 mm, 1300 mm, 485 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Ticket To The Moon Convertible Bugnet 360°, Insektnet, Hvid, Polyester, 3000 mm, 1300 mm, 485 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026370 kr12 kr (3%)
15. maj 2026382 kr8 kr (2%)
14. maj 2026390 kr21 kr (6%)
10. maj 2026369 kr36 kr (11%)
8. maj 2026333 kr66 kr (17%)
7. maj 2026399 kr30 kr (8%)
6. maj 2026369 kr36 kr (11%)
4. maj 2026333 kr36 kr (10%)
3. maj 2026369 kr36 kr (11%)
25. apr. 2026333 kr17 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret