Gå til hovedindhold

Ticket To The Moon Convertible Bug Net 360°, Pyramide myggenet, Sort, Polyester, Camping, Rejse, 2800 mm, 1300 mm

Ticket To The MoonHovedtelefoner360° myggbeskyttelseCamping og rejserEAN: 0727670920987

Ticket To The Moon Convertible BugNet 360° med 200 huller/cm² beskytter mod myg og insekter. Let opsætning med dobbelt lynlås og kompakt design til rejser. Læs mere

Pris fra 390 krtil 523 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 133 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 369 kr 9. maj

Sammenlign priser på Ticket To The Moon Convertible Bug Net 360°, Pyramide myggenet, Sort, Polyester, Camping, Rejse, 2800 mm, 1300 mm og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 390 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Ticket to the Moon Convertible Bugnet 360ø, Myggenet til Hængekøje, Sort
-22%390 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Ticket to the Moon Convertible Bugnet 360ø, Myggenet til Hængekøje, Sort
-22%390 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Handelshuset Aulum
TrustScore 4.5 ud af 54,5
TTTM Bugnet til Hængekøje
399 kr
Til butik
Gå til Armytags
TrustScore 4.5 ud af 54,4
TTTM Bugnet til Hængekøje Sort
399 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ticket To The Moon Convertible Bug Net 360°, Pyramide myggenet, Sort, Polyester, Camping, Rejse, 2800 mm, 1300 mm
400 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ticket To The Moon Tttm Convertible Bugnet 360 ° Eol - Black - Str. Stk. - Hængekøje
-11%466,95 kr
Før 523,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Ticket To The Moon Tttm Convertible Bugnet 360 ° Eol - Black - Str. Stk. - Hængekøje
-11%466,95 kr
Før 523,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Haengekoejesalg.dk
TrustScore 3 ud af 52,9
Ticket To The Moon Tttm Convertible Bugnet 360 ° Eol - Black - Str. Stk. - Hængekøje
466,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Myggenet til hængekøjer BUG NET 360° - sort
-2%479 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Myggenet til hængekøjer BUG NET 360° - sort
-2%499 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ticket to the Moon - Myggenet til hængekøjer (Sort)
523 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ticket To The Moon Convertible Bug Net 360°, Pyramide myggenet, Sort, Polyester, Camping, Rejse, 2800 mm, 1300 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ticket To The Moon Convertible Bug Net 360°, Pyramide myggenet, Sort, Polyester, Camping, Rejse, 2800 mm, 1300 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk390 kr390 krKøb
2AktivVinter.dk390 kr390 krKøb
3Handelshuset Aulum399 kr399 krKøb
4Armytags399 kr399 krKøb
5CS MEGASTORE DK400 kr439 krKøb
6Outmore.dk466,95 kr466,95 krKøb
7MAXiPRO466,95 kr466,95 krKøb
8Haengekoejesalg.dk466,95 kr466,95 krKøb
9Boligcenter DK479 kr479 krKøb
10Vivas DK499 kr578 krKøb
11Friluft DK523 kr523 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Ticket To The Moon Convertible BugNet 360° Sort

Ticket To The Moon

Ticket To The Moon Convertible BugNet 360° med 200 huller/cm² beskytter mod myg og insekter. Let opsætning med dobbelt lynlås og kompakt design til rejser.

• myggenet
• insektnet
• hængekøje tilbehør
• camping net
• bug net
• outdoor beskyttelse
• Camping og rejser
• 360° myggbeskyttelse

Beskrivelse

Ticket To The Moon Convertible BugNet 360° er det ultimative myggenet til hængekøjer og camping. Med sin innovative design beskytter det dig 360° mod myg og andre insekter gennem sit finmaskede net med 200 huller pr. cm². Nettet er testet i højrisiko malaria-zoner og anbefales til backpackere og rejsende. Det dobbelte lynlås-system giver nem adgang, mens den kompakte størrelse og lette vægt på kun 485g gør det ideelt til rejser. Fremstillet af holdbart 100% polyester og kompatibelt med de fleste hængekøjer uden spredere. Medfølgende opbevaringspose og intuitiv opsætning med mini-krog og reb.

Specifikationer

vask:Vaskbar ved 30°C
vægt:485 gram inkl. pose
bredde:130 cm
lynlås:Dobbelt to-vejs lynlås
længde:300 cm
materiale:100% polyester
opbevaring:Opbevaringspose medfølger
opsætning:Mini krog og reb medfølger
beskyttelse:360° insektbeskyttelse
masketæthed:200 huller/cm²

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Passer nettet til alle hængekøjer?

Ja, Convertible BugNet 360° passer til de fleste hængekøjer uden spredere og kan tilpasses forskellige størrelser.

Hvor effektivt er nettet mod små insekter?

Med 200 huller pr. cm² beskytter nettet mod selv de mindste bidende insekter og er testet i højrisiko malaria-områder.

Hvor let er det at sætte op?

Meget let - nettet har intuitiv opsætning med medfølgende mini-krog og reb, og kan sættes op på få minutter.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ticket To The Moon Convertible Bug Net 360°, Pyramide myggenet, Sort, Polyester, Camping, Rejse, 2800 mm, 1300 mm

PriceData har fulgt prisen på Ticket To The Moon Convertible Bug Net 360°, Pyramide myggenet, Sort, Polyester, Camping, Rejse, 2800 mm, 1300 mm i 185 dage. Laveste pris i perioden er 366 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 387 kr.

Den nuværende pris på 390 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Ticket To The Moon Convertible Bug Net 360°, Pyramide myggenet, Sort, Polyester, Camping, Rejse, 2800 mm, 1300 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Ticket To The Moon Convertible Bug Net 360°, Pyramide myggenet, Sort, Polyester, Camping, Rejse, 2800 mm, 1300 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026390 kr12 kr (3%)
23. maj 2026378 kr21 kr (5%)
14. maj 2026399 kr30 kr (8%)
9. maj 2026369 kr30 kr (8%)
7. maj 2026399 kr30 kr (8%)
2. maj 2026369 kr22 kr (6%)
23. apr. 2026391 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026390 kr9 kr (2%)
14. feb. 2026399 kr30 kr (8%)
12. feb. 2026369 kr30 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret