Gå til hovedindhold

NO NAME Ticket to the Moon Compact Hammock (320 x 155 cm), Hængekøje, Grøn

NO NAMEHængekøjerEAN: 0727670916584
Pris fra 351 krtil 489 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 138 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 266 kr 15. maj

Sammenlign priser på Ticket to the Moon Compact Hammock (320 x 155 cm), Hængekøje, Grøn og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 351 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Ticket to the Moon Compact Hammock (320 x 155 cm), Hængekøje, Grøn
-12%351 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ticket to the Moon Compact Hammock (320 x 155 cm), Hængekøje, Grøn billede

Produktinformation

Compact-hængekøjen er designet til dem, der værdsætter minimalisme og god værdi. Denne hængekøje er uden syninger, hvilket gør den både holdbar og komfortabel. Den er let at bruge og har et æstetisk tiltalende design. Den er ideel som en begynderhængekøje...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hængekøjer
Farve: Dark Green
Størrelse: 320 x 155 cm
EAN: 0727670916584
Varenr.: 28575-32108-86751
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Ticket to the Moon Compact Hammock (320 x 155 cm), Hængekøje, Grøn
-12%351 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ticket to the Moon - Kompakt hængekøje (Mørkegrøn)
351 kr
Til butik
Ticket to the Moon - Kompakt hængekøje (Mørkegrøn) billede

Produktinformation

Med 25 års ekspertise har TTTM hjulpet deres faldskærmshængekøjer med at blive kendte navne i rejseverdenen. De er essentielle for entusiast på farten - uanset om det er på vandring gennem vildmarken eller til haven for en afslappende lur.

Produktspecifikationer

Kategori: Hængekøjer
EAN: 0727670916584
Varenr.: 70421
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hængekøje til 1 person - Ticket To The Moon, nylon, grøn
469 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hængekøje til 1 person - Ticket To The Moon, nylon, grøn
489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ticket to the Moon Compact Hammock (320 x 155 cm), Hængekøje, Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ticket to the Moon Compact Hammock (320 x 155 cm), Hængekøje, Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk351 kr351 krKøb
2AktivVinter.dk351 kr351 krKøb
3Friluft DK351 kr390 krKøb
4Boligcenter DK469 kr469 krKøb
5Vivas DK489 kr568 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ticket to the Moon Compact Hammock (320 x 155 cm), Hængekøje, Grøn

PriceData har fulgt prisen på Ticket to the Moon Compact Hammock (320 x 155 cm), Hængekøje, Grøn i 180 dage. Laveste pris i perioden er 266 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 319 kr.

Den nuværende pris på 351 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 32% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Ticket to the Moon Compact Hammock (320 x 155 cm), Hængekøje, Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Ticket to the Moon Compact Hammock (320 x 155 cm), Hængekøje, Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026351 kr1 kr (0%)
29. maj 2026350 kr84 kr (32%)
15. maj 2026266 kr84 kr (24%)
10. maj 2026350 kr84 kr (32%)
8. maj 2026266 kr86 kr (24%)
7. maj 2026352 kr1 kr (0%)
6. maj 2026351 kr85 kr (32%)
4. maj 2026266 kr85 kr (24%)
3. maj 2026351 kr32 kr (10%)
2. maj 2026319 kr16 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret