Gå til hovedindhold

ThrustMaster TSS Håndbremse PC Sony PlayStation 5 Sony PlayStation 4 Microsoft Xbox

Pris fra 2.114 krtil 2.819 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 705 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.046 kr 5. maj

Sammenlign priser på ThrustMaster TSS Håndbremse PC Sony PlayStation 5 Sony PlayStation 4 Microsoft Xbox og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2114 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thrustmaster TSS Handbrake - Wired Controller - Sony PlayStation 4
2.114 kr
Til butik
Thrustmaster TSS Handbrake - Wired Controller - Sony PlayStation 4 billede

Produktinformation

Thrustmaster 4060306 spil-controller Sort, Sølv USB Håndbremse PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series S, Xbox Series X

Produktspecifikationer

Mærke: Thrustmaster
Kategori: Spil tilbehoer
Artikel nr.: 4060306
EAN: 3362934003838
Varenr.: 3266115
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
THRUSTMASTER TSS HANDBRAKE Håndbremse - GEEKD.dk
2.166 kr
Til butik
THRUSTMASTER TSS HANDBRAKE Håndbremse - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Thrustmaster 4060306 spil-controller Sort, Sølv USB Håndbremse PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series S, Xbox Series X Thrustmaster 4060306. Enhedstype: Håndbremse, Understøttede gaming platforme: PC, PlayStation 4...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: THRUSTMASTER
Kategori: Håndbremse
EAN: 3362934003838
Varenr.: 52184797806928
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ThrustMaster TSS Håndbremse PC Sony PlayStation 5 Sony PlayStation 4 Microsoft Xbox
2.383 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ThrustMaster TSS Håndbremse PC Sony PlayStation 5 Sony PlayStation 4 Microsoft Xbox
2.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ThrustMaster TSS Håndbremse PC Sony PlayStation 5 Sony PlayStation 4 Microsoft Xbox koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ThrustMaster TSS Håndbremse PC Sony PlayStation 5 Sony PlayStation 4 Microsoft Xbox koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.114 kr2.114 krKøb
2Geekd2.166 kr2.166 krKøb
3CompuMail DK2.383 kr2.383 krKøb
4Ultrashop2.819 kr2.819 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ThrustMaster TSS Håndbremse PC Sony PlayStation 5 Sony PlayStation 4 Microsoft Xbox

PriceData har fulgt prisen på ThrustMaster TSS Håndbremse PC Sony PlayStation 5 Sony PlayStation 4 Microsoft Xbox i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.975 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 2.166 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.076 kr.

Den nuværende pris på 2.114 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for ThrustMaster TSS Håndbremse PC Sony PlayStation 5 Sony PlayStation 4 Microsoft Xbox. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for ThrustMaster TSS Håndbremse PC Sony PlayStation 5 Sony PlayStation 4 Microsoft Xbox de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20262.114 kr52 kr (2%)
19. maj 20262.166 kr120 kr (6%)
5. maj 20262.046 kr2 kr (0%)
2. feb. 20262.044 kr50 kr (3%)
28. jan. 20261.994 kr10 kr (0%)
27. jan. 20262.004 kr10 kr (0%)
26. jan. 20262.014 kr10 kr (0%)
25. jan. 20262.024 kr20 kr (1%)
19. jan. 20262.044 kr49 kr (2%)
15. jan. 20262.093 kr49 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret