Gå til hovedindhold

Thrustmaster TH8S Shifter, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PC, Racing wheel shifter add-on, Sort, Rød, Metal, USB, Ledningsført

Pris fra 480 krtil 769 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 289 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 458 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Thrustmaster TH8S Shifter, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PC, Racing wheel shifter add-on, Sort, Rød, Metal, USB, Ledningsført og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 480 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ThrustMaster Håndtag til gearskift PC Sony PlayStation 4 Sony PlayStation 5 Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One
480 kr
Til butik
ThrustMaster Håndtag til gearskift PC Sony PlayStation 4 Sony PlayStation 5 Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One billede

Produktinformation

ThrustMaster - Håndtag til gearskift - kabling - for PC, Microsoft Xbox One, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5, Microsoft Xbox Series S, Microsoft Xbox Series X

Produktspecifikationer

Mærke: ThrustMaster
Artikel nr.: 4060256
EAN: 3362934003319
Varenr.: 1001348299
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thrustmaster TH8S Shifter - Wired Gear shift lever - Sony PlayStation 4
483 kr
Til butik
Thrustmaster TH8S Shifter - Wired Gear shift lever - Sony PlayStation 4 billede

Produktinformation

Skub dine gear til den røde linje med TH8S Shifter Add-On: Sim-racing-skifteren til racerfornemmelser på næste niveau. TH8S Shifter Add-On har en "H""-mønsterskifteplade med 7 gear plus bakgear, med direkte gearskifte, hvilket gør det muligt at tilpasse sig alle typer spil og køretøjer med manuelt gear (rally, lastbiler, GT, NASCAR) ). Det 1,6""/4 cm metalskiftegreb og dets ergonomiske ""sports-stil"" gearskifteknap sikrer reaktionsevne og præcision for rent gearskift. Den friktionsfri H.E.A.R.T-teknologi afledt af Thrustmasters avancerede skifter, TH8A Shifter Add-On, sikrer det samme ekstreme niveau af præcision gennem hele produktets levetid. TH8S Shifter Add-On er kompatibel på pc med alle racerhjul og kompatibel på PS5, PS4, Xbox One og Xbox Series X|S med Thrustmaster Force Feedback racerhjulbaser.

Produktspecifikationer

Mærke: Thrustmaster
Kategori: Spil tilbehoer
Artikel nr.: 4060256
EAN: 3362934003319
Varenr.: 3192322
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thrustmaster TH8S Shifter, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PC, Racing wheel shifter add-on, Sort, Rød, Metal, USB, Ledningsført
502 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
THRUSTMASTER TH8S SHIFTER Racing Simulator Tilbehør - GEEKD.dk
579 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Thrustmaster TH8S Gear Stick, PC / PS4 / PS5 / Xbox
611 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ThrustMaster Håndtag til gearskift PC Sony PlayStation 4 Sony PlayStation 5 Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Mi
619 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gearskifter til racing - Thrustmaster TH8S Drivetrain (rød/sort)
-4%749 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gearskifter til racing - Thrustmaster TH8S Drivetrain (rød/sort)
-4%769 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thrustmaster TH8S Shifter, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PC, Racing wheel shifter add-on, Sort, Rød, Metal, USB, Ledningsført koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thrustmaster TH8S Shifter, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PC, Racing wheel shifter add-on, Sort, Rød, Metal, USB, Ledningsført koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK480 kr480 krKøb
2Proshop DK483 kr522 krKøb
3CS MEGASTORE DK502 kr541 krKøb
4Geekd579 kr579 krKøb
5Teknikproffset DK611 kr670 krKøb
6Ultrashop619 kr619 krKøb
7Boligcenter DK749 kr749 krKøb
8Vivas DK769 kr848 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thrustmaster TH8S Shifter, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PC, Racing wheel shifter add-on, Sort, Rød, Metal, USB, Ledningsført

PriceData har fulgt prisen på Thrustmaster TH8S Shifter, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PC, Racing wheel shifter add-on, Sort, Rød, Metal, USB, Ledningsført i 185 dage. Laveste pris i perioden er 458 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 492 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 478 kr.

Den nuværende pris på 480 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Thrustmaster TH8S Shifter, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PC, Racing wheel shifter add-on, Sort, Rød, Metal, USB, Ledningsført. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Thrustmaster TH8S Shifter, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PC, Racing wheel shifter add-on, Sort, Rød, Metal, USB, Ledningsført de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026480 kr1 kr (0%)
27. maj 2026481 kr3 kr (1%)
19. maj 2026484 kr11 kr (2%)
16. maj 2026473 kr3 kr (1%)
12. maj 2026470 kr1 kr (0%)
11. maj 2026469 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026470 kr6 kr (1%)
28. apr. 2026464 kr6 kr (1%)
27. apr. 2026458 kr17 kr (4%)
22. apr. 2026475 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret