Gå til hovedindhold

Thermex Yellow-Line York III - Hætte - teleskopisk - bredde: 60 cm - dybde: 45 cm - med intern motor - hvid

ThermexEmhætterEAN: 5703347528910
Pris fra 832 krtil 1.445 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 613 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 830,4 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Thermex Yellow-Line York III - Hætte - teleskopisk - bredde: 60 cm - dybde: 45 cm - med intern motor - hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 832 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
THERMEX York III, 600 mm, Standard, Hvid
832 kr
Til butik
THERMEX York III, 600 mm, Standard, Hvid billede

Produktinformation

York III Standard fra Thermex er en skabsmonteret, hvidlakeret udtræksemhætte med 60 cm bredde. Den kombinerer effektiv udsugning, nem montering og stilfuldt design, perfekt til moderne køkkener.

Produktspecifikationer

Mærke: THERMEX
Kategori: Emhaette
Artikel nr.: 520.42.3401.2
EAN: 5703347528910
Varenr.: 3110734
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Thermex Emhætte udtræk York III Standard - 600 mm - hvid
945 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Thermex 520.42.3401.2 York III - Skabsintegreret emhætte
1.038 kr
Til butik
Thermex 520.42.3401.2 York III - Skabsintegreret emhætte billede

Produktinformation

Thermex 520.42.3401.2 York III - Skabsintegreret emhætte Udtræksemhætte med dobbelt filterudtræk Velegnet til mindre køkkener. Maksimalt lydniveau: på 61 dB Motor: intern - nem at installere Emhætten skal installeres i et modul i dit køkken. Den er udstyret med en praktisk, udtrækkelig emhætteplade. Hører til de mere diskrete modeller, fordi den kan skubbes ind når du er færdig med at bruge den. Kan også anvendes til recirkulation i stedet for med aftrækskanal.

Produktspecifikationer

Mærke: Thermex
Kategori: Integreret Emhætte
Vægt: 30g
Artikel nr.: 9900289100
EAN: 5703347528910
Varenr.: 9900289100
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Thermex York III emhætte, 600 mm, hvid
1.039 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Thermex York III emhætte, 600 mm, hvid
1.099 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Thermex York III emhætte, 600 mm, hvid
1.099 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Thermex York III Standard Emhætte udtræk - 60 cm - hvid
1.220 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
EMHÆTTE YORK III STANDARD MED MOTOR HV/H
1.254,4 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermex Yellow-Line York III - Hætte - teleskopisk - bredde: 60 cm - dybde: 45 cm - med intern motor - hvid
1.445 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermex Yellow-Line York III - Hætte - teleskopisk - bredde: 60 cm - dybde: 45 cm - med intern motor - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermex Yellow-Line York III - Hætte - teleskopisk - bredde: 60 cm - dybde: 45 cm - med intern motor - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK832 kr871 krKøb
2HvidevareShoppen.dk945 kr945 krKøb
3Homeshop DK1.038 kr1.038 krKøb
4LavprisEl1.039 kr1.039 krKøb
5BilligVVS DK1.099 kr1.099 krKøb
6Greenline1.099 kr1.099 krKøb
7Kai Berntsen ApS1.220 kr1.220 krKøb
8EL-GROSSISTEN1.254,4 kr1.254,4 krKøb
9CS MEGASTORE DK1.445 kr1.644 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thermex Yellow-Line York III - Hætte - teleskopisk - bredde: 60 cm - dybde: 45 cm - med intern motor - hvid

PriceData har fulgt prisen på Thermex Yellow-Line York III - Hætte - teleskopisk - bredde: 60 cm - dybde: 45 cm - med intern motor - hvid i 168 dage. Laveste pris i perioden er 830 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 832 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 831 kr.

Den nuværende pris på 832 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Thermex Yellow-Line York III - Hætte - teleskopisk - bredde: 60 cm - dybde: 45 cm - med intern motor - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Thermex Yellow-Line York III - Hætte - teleskopisk - bredde: 60 cm - dybde: 45 cm - med intern motor - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. mar. 2026832 kr1,6 kr (0%)
16. mar. 2026830,4 kr1,6 kr (0%)
17. feb. 2026832 kr1 kr (0%)
25. jan. 2026831 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026832 kr1 kr (0%)
9. jan. 2026831 kr1 kr (0%)
31. dec. 2025830 kr1 kr (0%)
18. dec. 2025831 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret