Gå til hovedindhold

Thermex 520.19.1101.0 Super Silent GT Skabsintegreret emhætte

ThermexEmhætterEAN: 5703347525247
Pris fra 3.195 krtil 4.799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.604 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.995 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Thermex 520.19.1101.0 Super Silent GT Skabsintegreret emhætte og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3195 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Thermex Super Silent GT emhætte - 60 cm - hvid - u. motor
3.195 kr
Til butik
Thermex Super Silent GT emhætte - 60 cm - hvid - u. motor billede

Produktinformation

Thermex - Super Silent GT - 60 cm - hvid - u. motor Specifikationer: Touch glas panel Til ekstern motor Skabsintegreret Hvidlakeret stål Dekorativt filter LED lys 3 hastigheder

Produktspecifikationer

Mærke: Thermex
Kategori: Thermex emhætte
EAN: 5703347525247
Varenr.: 5703347525247
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
THERMEX Super Silent GT, 600 mm, Uden motor, Hvid
3.195 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Thermex Emhætte Super Silent GT - 60 cm - hvid - u. motor
3.195 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Thermex 520.19.1101.0 Super Silent GT Skabsintegreret emhætte
4.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermex 520.19.1101.0 Super Silent GT Skabsintegreret emhætte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermex 520.19.1101.0 Super Silent GT Skabsintegreret emhætte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kai Berntsen ApS3.195 kr3.195 krKøb
2Proshop DK3.195 kr3.195 krKøb
3HvidevareShoppen.dk3.195 kr3.195 krKøb
4Homeshop DK4.799 kr4.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thermex 520.19.1101.0 Super Silent GT Skabsintegreret emhætte

PriceData har fulgt prisen på Thermex 520.19.1101.0 Super Silent GT Skabsintegreret emhætte i 132 dage. Laveste pris i perioden er 2.959 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 3.195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.057 kr.

Den nuværende pris på 3.195 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Thermex 520.19.1101.0 Super Silent GT Skabsintegreret emhætte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Thermex 520.19.1101.0 Super Silent GT Skabsintegreret emhætte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.195 kr150 kr (5%)
2. maj 20263.045 kr150 kr (5%)
20. apr. 20263.195 kr150 kr (5%)
9. apr. 20263.045 kr2 kr (0%)
8. apr. 20263.043 kr48 kr (2%)
3. apr. 20262.995 kr48 kr (2%)
2. apr. 20263.043 kr48 kr (2%)
17. mar. 20262.995 kr36 kr (1%)
28. feb. 20262.959 kr36 kr (1%)
22. feb. 20262.995 kr163 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret