Gå til hovedindhold

Thermaltake Technology Thermaltake View 380 WS ARGB, Midi Tower, PC, Hvid, ATX, micro ATX, Mini-ITX, SPCC, Hærdet glas, Spil

Pris fra 570 krtil 1.079 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 509 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Thermaltake View 380 WS ARGB, Midi Tower, PC, Hvid, ATX, micro ATX, Mini-ITX, SPCC, Hærdet glas, Spil og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 570 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Thermaltake View 380 WS ARGB Tårn ATX Ingen strømforsyning Snow
570 kr
Til butik
Thermaltake View 380 WS ARGB Tårn ATX Ingen strømforsyning Snow billede

Produktinformation

Thermaltake View 380 WS ARGB  - midtower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - snow - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CA-1Z2-00M6WN-WS
EAN: 4711658545596
Varenr.: 1003590995
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Thermaltake View 380 WS ARGB midtower ATX kabinet - Snow, hærdet glas
-42%689 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Thermaltake View 380 WS ARGB midtower ATX kabinet - Snow, hærdet glas
-41%709 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Thermaltake View 380 WS ARGB Mid Tower (snow)
890 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermaltake View 380 WS ARGB, Midi Tower, PC, Hvid, ATX, micro ATX, Mini-ITX, SPCC, Hærdet glas, Spil
909 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermaltake View 380 WS ARGB Snow - Kabinet - Tower - Hvid
1.062 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Thermaltake View 380 WS ARGB Tårn ATX Ingen strømforsyning Snow
1.079 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermaltake View 380 WS ARGB, Midi Tower, PC, Hvid, ATX, micro ATX, Mini-ITX, SPCC, Hærdet glas, Spil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermaltake View 380 WS ARGB, Midi Tower, PC, Hvid, ATX, micro ATX, Mini-ITX, SPCC, Hærdet glas, Spil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK570 kr570 krKøb
2Boligcenter DK689 kr689 krKøb
3Vivas DK709 kr778 krKøb
4Komplett DK890 kr890 krKøb
5CS MEGASTORE DK909 kr948 krKøb
6Proshop DK1.062 kr1.062 krKøb
7Ultrashop1.079 kr1.079 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thermaltake View 380 WS ARGB, Midi Tower, PC, Hvid, ATX, micro ATX, Mini-ITX, SPCC, Hærdet glas, Spil

PriceData har fulgt prisen på Thermaltake View 380 WS ARGB, Midi Tower, PC, Hvid, ATX, micro ATX, Mini-ITX, SPCC, Hærdet glas, Spil i 173 dage. Laveste pris i perioden er 570 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 1.167 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 776 kr.

Den nuværende pris på 570 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Thermaltake View 380 WS ARGB, Midi Tower, PC, Hvid, ATX, micro ATX, Mini-ITX, SPCC, Hærdet glas, Spil. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Thermaltake View 380 WS ARGB, Midi Tower, PC, Hvid, ATX, micro ATX, Mini-ITX, SPCC, Hærdet glas, Spil de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026570 kr14 kr (2%)
18. maj 2026584 kr13 kr (2%)
11. maj 2026597 kr12 kr (2%)
4. maj 2026609 kr13 kr (2%)
26. apr. 2026622 kr12 kr (2%)
20. apr. 2026634 kr15 kr (2%)
13. apr. 2026649 kr66 kr (9%)
11. apr. 2026715 kr13 kr (2%)
10. apr. 2026728 kr54 kr (8%)
6. apr. 2026674 kr14 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret