Gå til hovedindhold

Thermaltake Technology Thermaltake View 380 TG ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hydrangea-blå - USB/Lyd

Pris fra 550 krtil 1.089 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 539 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Thermaltake View 380 TG ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hydrangea-blå - USB/Lyd og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 550 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Thermaltake View 380 TG ARGB Tower ATX Blå
550 kr
Til butik
Thermaltake View 380 TG ARGB Tower ATX Blå billede

Produktinformation

Thermaltake View 380 TG ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hydrangea-blå - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CA-1Z2-00M1WN-00
EAN: 4711475645295
Varenr.: 1002304120
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermaltake View 380 TG ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hydrangea-blå - USB/Lyd
668 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermaltake View 380 TG ARGB - Kabinet - Tower - Blå
807 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Thermaltake View 380 TG ARGB Tower ATX Blå
1.059 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet - Thermaltake View 380 TG ARGB Mid Tower
-12%1.069 kr
Før 1.209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet - Thermaltake View 380 TG ARGB Mid Tower
-11%1.089 kr
Før 1.229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermaltake View 380 TG ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hydrangea-blå - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermaltake View 380 TG ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hydrangea-blå - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK550 kr550 krKøb
2CS MEGASTORE DK668 kr707 krKøb
3Proshop DK807 kr846 krKøb
4Ultrashop1.059 kr1.059 krKøb
5Boligcenter DK1.069 kr1.069 krKøb
6Vivas DK1.089 kr1.178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thermaltake View 380 TG ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hydrangea-blå - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på Thermaltake View 380 TG ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hydrangea-blå - USB/Lyd i 180 dage. Laveste pris i perioden er 550 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 849 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 695 kr.

Den nuværende pris på 550 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Thermaltake View 380 TG ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hydrangea-blå - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Thermaltake View 380 TG ARGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hydrangea-blå - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026550 kr12 kr (2%)
19. maj 2026562 kr11 kr (2%)
12. maj 2026573 kr14 kr (2%)
5. maj 2026587 kr12 kr (2%)
27. apr. 2026599 kr13 kr (2%)
21. apr. 2026612 kr12 kr (2%)
14. apr. 2026624 kr63 kr (9%)
11. apr. 2026687 kr17 kr (2%)
10. apr. 2026704 kr51 kr (8%)
7. apr. 2026653 kr14 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret