Gå til hovedindhold

Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Processor-køler - ARGB - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm - hvid

Pris fra 347 krtil 449 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 102 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Processor-køler - ARGB - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 347 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Thermalright Peerless Assassin 120 SE CPU Køler 1-pack Hvid 120 mm
347 kr
Til butik
Thermalright Peerless Assassin 120 SE CPU Køler 1-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Processor-køler - ARGB - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Thermalright
Artikel nr.: PEERLESS ASSASSIN 120 SE WHITE ARGB
EAN: 0814256014489
Varenr.: 1001665911
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Thermalright Peerless Assassin 120 SE CPU-køler - 120 mm, hvid, ARGB
-16%419 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Thermalright Peerless Assassin 120 SE CPU-køler - 120 mm, hvid, ARGB billede

Produktinformation

Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Processor-køler - ARGB - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm - hvidGenereltBredde: 12.5 cmDybde: 11 cmFarve: HvidHøjde: 15.5 cmProdukttype: Processor-køler - ARGBVægt: 730 gVarmeafleder & blæserAntal blæsere: 2Blæser diameter: 120 mmBlæser med kugleleje: S-FDB-lejeBlæser-højde: 25 mmEgenskaber: 6 varmerør (6 mm)Dual-Tower designPuls-bredde modulation (PWM) supportHeatsink-dimensioner: 110 mm x 125 mm x 155 mmKompatibel med: LGA115x SocketLGA1200 SocketLGA1700 SocketLGA1851 SocketSocket AM4Socket AM5Luftstrøm: 66.17 cfmLufttryk: 1.53 mmMateriale til varmeafleder: Nikkelbelagt kobberbaseOmdrejningshastighed: 1550 rpmRated Strøm: 0.2 ARated Voltage: 5 VStik: 4-pin PWMStøjniveau: 25.6 dBA...

Produktspecifikationer

Mærke: Thermalright
Kategori: Computer køling
Vægt: 1.44g
EAN: 0814256014489
Varenr.: 2019261
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Thermalright Peerless Assassin 120 SE CPU-køler - 120 mm, hvid, ARGB
-15%439 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Thermalright Peerless Assassin 120 SE CPU-køler - 120 mm, hvid, ARGB billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Thermalright
Kategori: Computer køling
Vægt: 1.44g
EAN: 0814256014489
Varenr.: 2019261
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Processor-køler - ARGB - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm - hvid
448 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Thermalright Peerless Assassin 120 SE CPU Køler 1-pack Hvid 120 mm
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Processor-køler - ARGB - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Processor-køler - ARGB - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK347 kr347 krKøb
2Boligcenter DK419 kr419 krKøb
3Vivas DK439 kr508 krKøb
4CS MEGASTORE DK448 kr487 krKøb
5Ultrashop449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Processor-køler - ARGB - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm - hvid

PriceData har fulgt prisen på Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Processor-køler - ARGB - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm - hvid i 173 dage. Laveste pris i perioden er 347 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 548 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 449 kr.

Den nuværende pris på 347 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Processor-køler - ARGB - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Processor-køler - ARGB - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026347 kr7 kr (2%)
22. maj 2026354 kr8 kr (2%)
15. maj 2026362 kr7 kr (2%)
8. maj 2026369 kr8 kr (2%)
30. apr. 2026377 kr10 kr (3%)
24. apr. 2026387 kr8 kr (2%)
14. feb. 2026395 kr9 kr (2%)
7. feb. 2026404 kr3 kr (1%)
6. feb. 2026407 kr2 kr (0%)
5. feb. 2026409 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret