Gå til hovedindhold

Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Processor-køler - ARGB - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm

Pris fra 299 krtil 439 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 236 kr 4. maj

Sammenlign priser på Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Processor-køler - ARGB - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Thermalright Peerless Assassin 120 SE ARGB Køler (sort)
299 kr
Til butik
Thermalright Peerless Assassin 120 SE ARGB Køler (sort) billede

Produktinformation

Thermalright Peerless Assassin 120 SE ARGB Køler (sort) - Intel 115X/1200/1700, AMD AM4/AM5, 25.6 dBA, 1550 RPM±10% - Blæsere/kølere/vandkøling CPU - Luftkøling

Produktspecifikationer

Mærke: Thermalright
Kategori: vandkøling
Artikel nr.: PA120 SE ARGB 1700
EAN: 0814256003766
Varenr.: 1247071
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Processor-køler - ARGB - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm
317 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Thermalright Peerless Assassin 120 SE CPU Køler 1-pack Sort 120 mm
318 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Black ARGB - CPU Luftkøler - Max 26 dBA
319 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Thermalright Peerless Assassin 120 SE ARGB CPU-køler, sort
358 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU køler Thermalright Peerless Assassin 120 SE, sort, 120 mm, ARGB
389 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU køler Thermalright Peerless Assassin 120 SE, sort, 120 mm, ARGB
409 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Thermalright Peerless Assassin 120 SE CPU Køler 1-pack Sort 120 mm
439 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Thermalright Peerless Assasin 120 ARGB CPU Køler - GEEKD.dk
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Processor-køler - ARGB - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Processor-køler - ARGB - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK299 kr299 krKøb
2CS MEGASTORE DK317 kr356 krKøb
3CompuMail DK318 kr318 krKøb
4Proshop DK319 kr358 krKøb
5Teknikproffset DK358 kr417 krKøb
6Boligcenter DK389 kr389 krKøb
7Vivas DK409 kr478 krKøb
8Ultrashop439 kr439 krKøb
9Geekd439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Processor-køler - ARGB - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm

PriceData har fulgt prisen på Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Processor-køler - ARGB - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm i 151 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 285 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 27% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Processor-køler - ARGB - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Thermalright Peerless Assassin 120 SE - Processor-køler - ARGB - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026299 kr63 kr (27%)
4. maj 2026236 kr63 kr (21%)
10. mar. 2026299 kr60 kr (25%)
24. feb. 2026239 kr60 kr (20%)
19. feb. 2026299 kr19 kr (6%)
18. feb. 2026318 kr19 kr (6%)
6. feb. 2026299 kr19 kr (6%)
5. feb. 2026318 kr19 kr (6%)
24. jan. 2026299 kr19 kr (6%)
22. jan. 2026318 kr19 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret