Gå til hovedindhold

Thermalright Assassin Spirit 120 EVO CPU Køler 1-pack Sort 120 mm

Pris fra 237 krtil 329 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189 kr 5. maj

Sammenlign priser på Thermalright Assassin Spirit 120 EVO CPU Køler 1-pack Sort 120 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 237 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Thermalright Assassin Spirit 120 EVO CPU Køler 1-pack Sort 120 mm
237 kr
Til butik
Thermalright Assassin Spirit 120 EVO CPU Køler 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

Thermalright Assassin Spirit 120 EVO - Processor-køler - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - 120 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Thermalright
Artikel nr.: Assassin Spirit 120 EVO
EAN: 0814256016377
Varenr.: 1001873859
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Thermalright Assassin Spirit 120 EVO ARGB CPU-køler, sort
244 kr
Til butik
Thermalright Assassin Spirit 120 EVO ARGB CPU-køler, sort billede

Produktinformation

Effektiv og støjsvag CPU-køler med fire varmerør, ARGB PWM-blæser, bred kompatibilitet med Intel- og AMD-sokler og nem installation. Assassin Spirit 120 Evo, tilbyder effektiv køling takket være fire avancerede varmerør og en PWM-blæser. Den kan nå op på 2000 omdrejninger i minuttet, men er alligevel behageligt stille. På trods af det høje omdrejningstal forbliver kølekapaciteten stabil, hvilket sikrer en optimal balance. Dette holder processoren kølig og stabil både under gaming og krævende opgaver. Enkelt design og bred kompatibilitet, Assassin Spirit 120 Evo imponerer med sit stilfulde udseende. Køleren er kompatibel med de fleste Intel- og AMD-sokler, hvilket giver større fleksibilitet i valg af processor. Kompakt og nem at installere, Den, 156 mm høje køler passer i de fleste kabinetter og fungerer problemfrit sammen med RAM-moduler. Installationen af køleren er designet til at være så nem som muligt. - Effektiv enkelt-tårn, processor-køler - 4 x 6 mm, varmerør - 120 mm, PWM-blæser - Bred, kompatibilitet med AMD og Intel - Nem installation, Egenskaber: Kompatibilitet med Intel: LGA 1851 / 1700 / 1200 / 115x, Kompatibilitet med AMD-sokkel: AM5 / AM4, Samlede dimensioner: 125 x 156 x 73 mm, Blæserdimensioner: 120 x 120 x 25 mm, Blæserhastighed: 2000 RPM±10% (maks.), Luftstrøm: 68,9 CFM, Lufttryk: 2,21 mm H2O (maks.), Støjniveau: 28,2 dB(A), Tilslutning: 4-pin PWM + 3-pin ARGB, Til Intel- og AMD-sokler, 120 mm PWM-blæser, 2000 RPM±10%, ARGB-funktion, To års garanti, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Thermalright
Kategori: Køling
EAN: 0814256016377
Varenr.: D41750
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Thermalright Assassin Spirit 120 EVO CPU Køler 1-pack Sort 120 mm
329 kr
Til butik
Thermalright Assassin Spirit 120 EVO CPU Køler 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

Thermalright Assassin Spirit 120 EVO CPU Køler - 1-pack - Sort 120 mm Opgrader din computer med Thermalright Assassin Spirit 120 EVO CPU køleren, en kraftfuld og effektiv løsning til at holde din CPU kølig under belastning. Denne 120 mm køler er designet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Thermalright
Kategori: kølepasta)
EAN: 0814256016377
Varenr.: 82687

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermalright Assassin Spirit 120 EVO CPU Køler 1-pack Sort 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermalright Assassin Spirit 120 EVO CPU Køler 1-pack Sort 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK237 kr237 krKøb
2Teknikproffset DK244 kr303 krKøb
3Ultrashop329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thermalright Assassin Spirit 120 EVO CPU Køler 1-pack Sort 120 mm

PriceData har fulgt prisen på Thermalright Assassin Spirit 120 EVO CPU Køler 1-pack Sort 120 mm i 174 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 244 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 214 kr.

Den nuværende pris på 237 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Thermalright Assassin Spirit 120 EVO CPU Køler 1-pack Sort 120 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Thermalright Assassin Spirit 120 EVO CPU Køler 1-pack Sort 120 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026237 kr5 kr (2%)
8. maj 2026232 kr12 kr (5%)
7. maj 2026244 kr55 kr (29%)
5. maj 2026189 kr6 kr (3%)
27. apr. 2026195 kr5 kr (3%)
27. mar. 2026200 kr5 kr (2%)
20. mar. 2026205 kr5 kr (2%)
26. feb. 2026210 kr91 kr (76%)
24. feb. 2026119 kr91 kr (43%)
24. jan. 2026210 kr22 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret