Gå til hovedindhold

Thermal Grizzly Minus Pad 8 - 120×20×0.5mm - 2 pack - Termisk Plade

Pris fra 46 krtil 79 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Thermal Grizzly Minus Pad 8 - 120×20×0.5mm - 2 pack - Termisk Plade og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermal Grizzly Minus Pad 8 - 120×20×0.5mm - 2 pack - Termisk Plade
46 kr
Til butik
Thermal Grizzly Minus Pad 8 - 120×20×0.5mm - 2 pack - Termisk Plade billede

Produktinformation

Thermisk plade, varmeledningsevne: 8 W (mK), 20 x 120 x 0.5 mm, pakke med 2 stk

Produktspecifikationer

Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: TG-MP8-120-20-05-2R
EAN: 0753677507401
Varenr.: 2493489
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Thermal Grizzly Minus Pad 8 Termisk pad 2-pack Brun
47 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermal Grizzly Minus Pad 8 - Termisk pad - rødbrun (pakke med 2)
54,63 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Thermal Grizzly Minus Pad 8 - termisk pad 2-pack, rødbrun 0,5 mm
-14%59 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Thermal Grizzly Minus Pad 8 Termisk pad 2-pack Brun
69 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Thermal Grizzly Minus Pad 8 - termisk pad 2-pack, rødbrun 0,5 mm
-11%79 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermal Grizzly Minus Pad 8 - 120×20×0.5mm - 2 pack - Termisk Plade koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermal Grizzly Minus Pad 8 - 120×20×0.5mm - 2 pack - Termisk Plade koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK46 kr85 krKøb
2CompuMail DK47 kr47 krKøb
3CS MEGASTORE DK54,63 kr93,63 krKøb
4Boligcenter DK59 kr59 krKøb
5Ultrashop69 kr69 krKøb
6Vivas DK79 kr148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thermal Grizzly Minus Pad 8 - 120×20×0.5mm - 2 pack - Termisk Plade

PriceData har fulgt prisen på Thermal Grizzly Minus Pad 8 - 120×20×0.5mm - 2 pack - Termisk Plade i 143 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 53 kr.

Den nuværende pris på 46 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Thermal Grizzly Minus Pad 8 - 120×20×0.5mm - 2 pack - Termisk Plade. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Thermal Grizzly Minus Pad 8 - 120×20×0.5mm - 2 pack - Termisk Plade de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202646 kr2 kr (4%)
29. maj 202648 kr2 kr (4%)
28. maj 202646 kr2 kr (5%)
23. maj 202644 kr2 kr (4%)
22. maj 202646 kr4 kr (8%)
20. maj 202650 kr1 kr (2%)
19. maj 202649 kr2 kr (4%)
18. maj 202647 kr6 kr (11%)
17. maj 202653 kr6 kr (13%)
16. maj 202647 kr4 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret