Gå til hovedindhold

Thermal Grizzly KryoSheet, Termisk pude, Anthracit, 25 mm, 25 mm, 1 stk

Thermal GrizzlyBundkortEAN: 4260711990816
Pris fra 133 krtil 160 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Thermal Grizzly KryoSheet, Termisk pude, Anthracit, 25 mm, 25 mm, 1 stk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Thermal Grizzly KryoSheet Kølepasta 1-pack Anthracit
133 kr
Til butik
Thermal Grizzly KryoSheet Kølepasta 1-pack Anthracit billede

Produktinformation

Thermal Grizzly KryoSheet. Type: Termisk pude, Produktfarve: Anthracit. Bredde: 25 mm, Dybde: 25 mm. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TG-KS-25-25
EAN: 4260711990816
Varenr.: 1001196666
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermal Grizzly KryoSheet, Termisk pude, Anthracit, 25 mm, 25 mm, 1 stk
160 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermal Grizzly KryoSheet thermal pad - 25 x 25 mm - Termisk Plade
160 kr
Til butik
Thermal Grizzly KryoSheet thermal pad - 25 x 25 mm - Termisk Plade billede

Produktinformation

The graphene thermal pads of the Thermal Grizzly KryoSheet series can be used as an excellent alternative for thermal compounds from the higher performance segment. Similar to Carbonaut pads, they have a conformable surface with very high thermal conductivity. Compared to Carbonaut pads, KryoSheet as a high-end product offers significantly higher thermal conductivity. This increased thermal conductivity is not only due to the choice of material, but also to the innovative manufacturing process. KryoSheet does not contain any liquid components and is therefore not subject to normal ageing as is the case with traditional thermal paste. Drying out is not possible. Outstanding thermal conductivity Easy to use Consistently high performance Extreme durability Attention: Electrically conductive! Follow instructions!

Produktspecifikationer

Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: TG-KS-25-25
EAN: 4260711990816
Varenr.: 3172072

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermal Grizzly KryoSheet, Termisk pude, Anthracit, 25 mm, 25 mm, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermal Grizzly KryoSheet, Termisk pude, Anthracit, 25 mm, 25 mm, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK133 kr133 krKøb
2CS MEGASTORE DK160 kr199 krKøb
3Proshop DK160 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thermal Grizzly KryoSheet, Termisk pude, Anthracit, 25 mm, 25 mm, 1 stk

PriceData har fulgt prisen på Thermal Grizzly KryoSheet, Termisk pude, Anthracit, 25 mm, 25 mm, 1 stk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 208 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 133 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Thermal Grizzly KryoSheet, Termisk pude, Anthracit, 25 mm, 25 mm, 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Thermal Grizzly KryoSheet, Termisk pude, Anthracit, 25 mm, 25 mm, 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026133 kr1 kr (1%)
9. maj 2026132 kr4 kr (3%)
6. maj 2026128 kr4 kr (3%)
5. maj 2026132 kr33 kr (33%)
17. apr. 202699 kr33 kr (25%)
24. jan. 2026132 kr2 kr (2%)
10. jan. 2026130 kr5 kr (4%)
7. dec. 2025125 kr83 kr (40%)
4. dec. 2025208 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret