Gå til hovedindhold

Thermal Grizzly KryoSheet thermal pad - 50 x 50 mm - Termisk Plade

Thermal GrizzlyBundkortEAN: 4260711990854
Pris fra 158 krtil 219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Thermal Grizzly KryoSheet thermal pad - 50 x 50 mm - Termisk Plade og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 158 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Thermal Grizzly KryoSheet Termisk Plade 50 x 50
158 kr
Til butik
Thermal Grizzly KryoSheet Termisk Plade 50 x 50 billede

Produktinformation

Thermal Grizzly KryoSheet - Termisk Plade - 50 x 50 mm x 0.2

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TG-KS-50-50
EAN: 4260711990854
Varenr.: 1001196670
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermal Grizzly KryoSheet thermal pad - 50 x 50 mm - Termisk Plade
166 kr
Til butik
Thermal Grizzly KryoSheet thermal pad - 50 x 50 mm - Termisk Plade billede

Produktinformation

The graphene thermal pads of the Thermal Grizzly KryoSheet series can be used as an excellent alternative for thermal compounds from the higher performance segment. Similar to Carbonaut pads, they have a conformable surface with very high thermal conductivity. Compared to Carbonaut pads, KryoSheet as a high-end product offers significantly higher thermal conductivity. This increased thermal conductivity is not only due to the choice of material, but also to the innovative manufacturing process. KryoSheet does not contain any liquid components and is therefore not subject to normal ageing as is the case with traditional thermal paste. Drying out is not possible. Outstanding thermal conductivity Easy to use Consistently high performance Extreme durability Attention: Electrically conductive! Follow instructions!

Produktspecifikationer

Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: TG-KS-50-50
EAN: 4260711990854
Varenr.: 3172077
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermal Grizzly KryoSheet - Termisk pad - antracit (sort)
168 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Termisk pad - Thermal Grizzly KryoSheet 50 × 50 mm
-10%189 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Termisk pad - Thermal Grizzly KryoSheet 50 × 50 mm
-9%209 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Thermal Grizzly KryoSheet Termisk Plade 50 x 50
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermal Grizzly KryoSheet thermal pad - 50 x 50 mm - Termisk Plade koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermal Grizzly KryoSheet thermal pad - 50 x 50 mm - Termisk Plade koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK158 kr158 krKøb
2Proshop DK166 kr205 krKøb
3CS MEGASTORE DK168 kr207 krKøb
4Boligcenter DK189 kr189 krKøb
5Vivas DK209 kr278 krKøb
6Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thermal Grizzly KryoSheet thermal pad - 50 x 50 mm - Termisk Plade

PriceData har fulgt prisen på Thermal Grizzly KryoSheet thermal pad - 50 x 50 mm - Termisk Plade i 185 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 206 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 171 kr.

Den nuværende pris på 158 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Thermal Grizzly KryoSheet thermal pad - 50 x 50 mm - Termisk Plade. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Thermal Grizzly KryoSheet thermal pad - 50 x 50 mm - Termisk Plade de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026158 kr29 kr (22%)
17. apr. 2026129 kr29 kr (18%)
2. apr. 2026158 kr1 kr (1%)
27. mar. 2026157 kr1 kr (1%)
20. mar. 2026158 kr1 kr (1%)
17. mar. 2026157 kr1 kr (1%)
7. mar. 2026158 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026157 kr1 kr (1%)
1. mar. 2026158 kr1 kr (1%)
28. feb. 2026157 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret