Gå til hovedindhold

Thermal Grizzly Kryonaut Extreme High Performance Thermal Paste - 2 Gram Kølepasta - GEEKD.dk

Pris fra 120 krtil 189 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Thermal Grizzly Kryonaut Extreme High Performance Thermal Paste - 2 Gram Kølepasta - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Thermal Grizzly Kryonaut Extreme 2g Kølepasta
120 kr
Til butik
Thermal Grizzly Kryonaut Extreme 2g Kølepasta billede

Produktinformation

Thermal Grizzly Kryonaut Extreme 2g Kølepasta - 2g, -250°C til +350°C - Blæsere/kølere/vandkøling Kølepasta

Produktspecifikationer

Kategori: vandkøling
Artikel nr.: TG-KE-002-R
EAN: 4260711990052
Varenr.: 1301503
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermal Grizzly Kryonaut Extreme Multilingual 2g
156 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Thermal Grizzly Kryonaut Extreme High Performance Thermal Paste - 2 Gram Kølepasta - GEEKD.dk
159 kr
Til butik
Thermal Grizzly Kryonaut Extreme High Performance Thermal Paste - 2 Gram Kølepasta - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Thermal Grizzly Kryonaut Extreme er den ultimative kølepasta til dem, der søger maksimal varmeafledning og uovertruffen ydeevne. Denne avancerede termiske pasta er designet til at håndtere ekstreme belastninger, hvilket gør den til det perfekte valg for o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kølepasta
EAN: 4260711990052
Varenr.: 49671762313552
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermal Grizzly Kryonaut Extreme 2g - Kølepasta
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermal Grizzly Kryonaut Extreme High Performance Thermal Paste - 2 Gram Kølepasta - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermal Grizzly Kryonaut Extreme High Performance Thermal Paste - 2 Gram Kølepasta - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK120 kr120 krKøb
2CS MEGASTORE DK156 kr195 krKøb
3Geekd159 kr159 krKøb
4Proshop DK189 kr228 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thermal Grizzly Kryonaut Extreme High Performance Thermal Paste - 2 Gram Kølepasta - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Thermal Grizzly Kryonaut Extreme High Performance Thermal Paste - 2 Gram Kølepasta - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 140 kr.

Den nuværende pris på 120 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Thermal Grizzly Kryonaut Extreme High Performance Thermal Paste - 2 Gram Kølepasta - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Thermal Grizzly Kryonaut Extreme High Performance Thermal Paste - 2 Gram Kølepasta - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026120 kr41 kr (52%)
17. apr. 202679 kr63 kr (44%)
13. apr. 2026142 kr17 kr (11%)
21. mar. 2026159 kr2 kr (1%)
20. mar. 2026157 kr2 kr (1%)
19. mar. 2026159 kr10 kr (7%)
26. feb. 2026149 kr6 kr (4%)
18. feb. 2026143 kr5 kr (4%)
25. jan. 2026138 kr1 kr (1%)
24. jan. 2026137 kr23 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret