Gå til hovedindhold

Thermal Grizzly Conductonaut - Liquid Metal Thermal Paste - 1 Gram Kølepasta - GEEKD.dk

Thermal GrizzlyBundkortEAN: 0753677507449
Pris fra 87 krtil 149 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 77 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Thermal Grizzly Conductonaut - Liquid Metal Thermal Paste - 1 Gram Kølepasta - GEEKD.dk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Thermal Grizzly Conductonaut Heat-sink paste for processor 1-pack Sølv
87 kr
Til butik
Thermal Grizzly Conductonaut Heat-sink paste for processor 1-pack Sølv billede

Produktinformation

Thermal Grizzly Conductonaut - Heat-sink paste for processor - sølv

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TG-C-001-R
EAN: 0753677507449
Varenr.: 993870383
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Thermal Grizzly Conductonaut Liquid
88 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermal Grizzly Conductonaut - Heat-sink paste for processor - sølv (Kun til kobber)
91 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermal Grizzly Conductonaut - 1g - Kølepasta
99 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kølepasta til processor Thermal Grizzly Conductonaut, sølv, 1 g
109 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Thermal Grizzly Conductonaut Heat-sink paste for processor 1-pack Sølv
119 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kølepasta til processor Thermal Grizzly Conductonaut, sølv, 1 g
129 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Thermal Grizzly Conductonaut (1g) Termisk Smørefedt
144 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Thermal Grizzly Conductonaut - Liquid Metal Thermal Paste - 1 Gram Kølepasta - GEEKD.dk
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermal Grizzly Conductonaut - Liquid Metal Thermal Paste - 1 Gram Kølepasta - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermal Grizzly Conductonaut - Liquid Metal Thermal Paste - 1 Gram Kølepasta - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK87 kr87 krKøb
2Komplett DK88 kr88 krKøb
3CS MEGASTORE DK91 kr130 krKøb
4Proshop DK99 kr138 krKøb
5Boligcenter DK109 kr109 krKøb
6Ultrashop119 kr119 krKøb
7Vivas DK129 kr198 krKøb
8Dustin DK144 kr230,25 krKøb
9Geekd149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thermal Grizzly Conductonaut - Liquid Metal Thermal Paste - 1 Gram Kølepasta - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Thermal Grizzly Conductonaut - Liquid Metal Thermal Paste - 1 Gram Kølepasta - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 73 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 87 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 89 prisændringer for Thermal Grizzly Conductonaut - Liquid Metal Thermal Paste - 1 Gram Kølepasta - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 89 prisændringer for Thermal Grizzly Conductonaut - Liquid Metal Thermal Paste - 1 Gram Kølepasta - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202687 kr1 kr (1%)
26. maj 202686 kr2 kr (2%)
25. maj 202684 kr2 kr (2%)
24. maj 202686 kr2 kr (2%)
23. maj 202684 kr2 kr (2%)
21. maj 202686 kr2 kr (2%)
20. maj 202684 kr2 kr (2%)
19. maj 202686 kr5 kr (6%)
13. maj 202681 kr1 kr (1%)
12. maj 202682 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret