Gå til hovedindhold

Thermal Grizzly Aeronaut Kølepasta 1-pack Grå

Pris fra 29 krtil 59 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 28 kr 24. maj

Sammenlign priser på Thermal Grizzly Aeronaut Kølepasta 1-pack Grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Thermal Grizzly Aeronaut Kølepasta 1-pack Grå
29 kr
Til butik
Thermal Grizzly Aeronaut Kølepasta 1-pack Grå billede

Produktinformation

Thermal Grizzly Aeronaut - Termisk paste

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TG-A-001-RS
EAN: 0753677507654
Varenr.: 993870380
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermal Grizzly Aeronaut - 1g - Kølepasta
35 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Thermal Grizzly Aeronaut kølepasta 1 g - grå
-20%39 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Thermal Grizzly Aeronaut kølepasta 1 g - grå billede

Produktinformation

Thermal Grizzly Aeronaut - Termisk pasteGenereltPakke Indhold: Termisk pasta (1 g)Produkttype: Termisk pasteDiverseTermisk konduktivitet: 8.5 W/mKMiljømæssige parametreMaks. driftstemperatur: 200 °CMin. driftstemperatur: -150 °C...

Produktspecifikationer

Kategori: Computer køling
Vægt: 0.01g
EAN: 0753677507654
Varenr.: 2095225
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Thermal Grizzly Aeronaut Kølepasta 1-pack Grå
39 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Thermal Grizzly Aeronaut kølepasta 1 g - grå
-14%59 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermal Grizzly Aeronaut Kølepasta 1-pack Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermal Grizzly Aeronaut Kølepasta 1-pack Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK29 kr29 krKøb
2Proshop DK35 kr74 krKøb
3Boligcenter DK39 kr39 krKøb
4Ultrashop39 kr39 krKøb
5Vivas DK59 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thermal Grizzly Aeronaut Kølepasta 1-pack Grå

PriceData har fulgt prisen på Thermal Grizzly Aeronaut Kølepasta 1-pack Grå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 40 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Thermal Grizzly Aeronaut Kølepasta 1-pack Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Thermal Grizzly Aeronaut Kølepasta 1-pack Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202629 kr1 kr (4%)
24. maj 202628 kr1 kr (3%)
23. maj 202629 kr1 kr (4%)
22. maj 202628 kr1 kr (3%)
21. maj 202629 kr1 kr (4%)
10. maj 202628 kr1 kr (3%)
6. maj 202629 kr4 kr (12%)
4. maj 202633 kr1 kr (3%)
3. maj 202634 kr4 kr (13%)
1. maj 202630 kr7 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret