Gå til hovedindhold

Therabody SmartGoggles 2.0 - Velvære og massage til alle størrelser, Unisex

TherabodyMakeupbørsterEAN: 0840295405841
Pris fra 1.439 krtil 1.819 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 380 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.117 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Therabody SmartGoggles 2.0 - Velvære og massage til alle størrelser, Unisex og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1439 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Therabody SmartGoggles 2.0 Black
-20%1.439 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Therabody SmartGoggles 2.0 Black billede

Produktinformation

SmartGoggles kombinerer varme, massage og vibration for at lindre stress, spændingshovedpine og forbedre søvn – med 100 % blackout og personlig tilpasning.

Produktspecifikationer

Mærke: Therabody
Kategori: Hudplejeredskaber
Artikel nr.: 850333
EAN: 0840295405841
Varenr.: 3331469
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Therabody SmartGoggles 2.0 - Velvære og massage til alle størrelser, Unisex
-20%1.448 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Therabody SmartGoggles 2.0 - Velvære og massage til alle størrelser, Unisex billede

Produktinformation

Oplev ultimativ afslapning med Therabody SmartGoggles 2nd Gen – den perfekte løsning til at forbedre din søvn og reducere stress. Med et nyt, ergonomisk design og bløde konturer, der passer til alle ansigtsformer, sikrer SmartGoggles maksimal komfort uden pres på øjnene. Den 100% mørklæggende konstruktion skaber optimale forhold for afslapning, mens kombinationen af terapeutisk massage, varme og vibration hjælper med at lindre spændinger i panden, bryn og tindinger. Videnskabeligt dokumenteret til at reducere stress, forbedre afslapning og øge søvnkvaliteten, gør denne innovative teknologi din aftenrutine endnu bedre. Kort om Therabody SmartGoggles 2nd Gen: - SmartSense Technology™: Reducerer stress og sænker pulsen med SmartRelax-tilstand.- Flere terapimuligheder: Vibration, massage og varme i ét.- 3 tilpassede modes: Focus, SmartRelax og Sleep til forskellige behov.

Produktspecifikationer

Mærke: Therabody
Kategori: diverse
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 0840295405841
Varenr.: 297028
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Therabody SmartGoggles (2nd generation) Relaxation Goggles Black
1.451 kr
Til butik
Gå til Bodystore DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Therabody SmartGoggles 2.0 Sort
1.489 kr
Til butik
Gå til Body & More
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Therabudy SmartGoggles 2.0 Black
1.499 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Therabody SmartGoggles 2.0
1.556 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Therabody SmartGoogles 2.0
1.565 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Massagebriller Therabody SmartGoggles 2. generation - Sort
-5%1.799 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Massagebriller Therabody SmartGoggles 2. generation - Sort
-5%1.819 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Therabody SmartGoggles 2.0 - Velvære og massage til alle størrelser, Unisex koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Therabody SmartGoggles 2.0 - Velvære og massage til alle størrelser, Unisex koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK1.439 kr1.439 krKøb
2Løbeshop DK1.448 kr1.448 krKøb
3CompuMail DK1.451 kr1.451 krKøb
4Bodystore DK1.489 kr1.489 krKøb
5Body & More1.499 kr1.499 krKøb
6Proshop DK1.556 kr1.556 krKøb
7Lyko DK1.565 kr1.565 krKøb
8Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
9Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Therabody SmartGoggles 2.0 - Velvære og massage til alle størrelser, Unisex

PriceData har fulgt prisen på Therabody SmartGoggles 2.0 - Velvære og massage til alle størrelser, Unisex i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.117 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.407 kr.

Den nuværende pris på 1.439 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Therabody SmartGoggles 2.0 - Velvære og massage til alle størrelser, Unisex. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Therabody SmartGoggles 2.0 - Velvære og massage til alle størrelser, Unisex de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.439 kr23 kr (2%)
19. maj 20261.462 kr14 kr (1%)
2. maj 20261.448 kr11 kr (1%)
29. apr. 20261.459 kr11 kr (1%)
25. apr. 20261.448 kr331 kr (30%)
22. apr. 20261.117 kr331 kr (23%)
20. apr. 20261.448 kr11 kr (1%)
15. apr. 20261.459 kr11 kr (1%)
9. apr. 20261.448 kr34 kr (2%)
7. apr. 20261.482 kr291 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret