Gå til hovedindhold

Therabody RecoveryAir JetBoots Prime trådløs restitution til hele benet

TherabodySportsartiklerEAN: 0840295406138
Pris fra 3.296 krtil 3.999 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 703 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.924 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Therabody RecoveryAir JetBoots Prime trådløs restitution til hele benet og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3296 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Therabody RecoveryAir JetBoots Prime Str. MEDIUM Sort Unisex
-18%3.296 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Therabody RecoveryAir JetBoots Prime Str. MEDIUM Sort Unisex billede

Produktinformation

Therabody RecoveryAir JetBoots Prime er avancerede, trådløse restitutions­støvler designet til dig, der træner intensivt og ønsker hurtigere restitution og øget bevægelighed. De benytter pneumatisk kompression via fire overlappende luftkamre, som arbejder sekventielt og præcist for at øge blodcirkulationen i benene — hvilket hjælper med at levere ilt og næringsstoffer, reducere muskelømhed og mindske risikoen for skader. Støvlerne er ultralette, sammen­klappelige som et par bukser og leveres med indbygget pumpesystem, der eliminerer eksterne kabler og slanger. Du kan vælge mellem fire trykniveauer og behandlingstider fra 20 minutter til kontinuerlig brug, og en rejsevenlig rygsæk medfølger.

Produktspecifikationer

Mærke: Therabody
Kategori: diverse
Størrelse: Str. MEDIUM
EAN: 0840295406138
Varenr.: 337294
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Therabody JetBoots Prime Massagebind Sort
3.588 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Therabody JetBoots Prime M kompressionssko - apparat til lymfemassage
3.898 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Therabody JetBoots Prime - Medium
3.899 kr
Til butik
Gå til Bodystore DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Therabody RecoveryAir JetBoots Prime
3.899 kr
Til butik
Gå til Body & More
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Therabody RecoveryAir JetBoots Prime trådløs restitution til hele benet
3.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Therabody RecoveryAir JetBoots Prime trådløs restitution til hele benet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Therabody RecoveryAir JetBoots Prime trådløs restitution til hele benet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Løbeshop DK3.296 kr3.296 krKøb
2CompuMail DK3.588 kr3.588 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.898 kr3.898 krKøb
4Proshop DK3.899 kr3.899 krKøb
5Bodystore DK3.899 kr3.899 krKøb
6Body & More3.999 kr3.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Therabody RecoveryAir JetBoots Prime trådløs restitution til hele benet

PriceData har fulgt prisen på Therabody RecoveryAir JetBoots Prime trådløs restitution til hele benet i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.924 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 3.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.533 kr.

Den nuværende pris på 3.296 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Therabody RecoveryAir JetBoots Prime trådløs restitution til hele benet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Therabody RecoveryAir JetBoots Prime trådløs restitution til hele benet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20263.296 kr255 kr (7%)
11. maj 20263.551 kr65 kr (2%)
9. maj 20263.616 kr65 kr (2%)
8. maj 20263.551 kr348 kr (9%)
27. apr. 20263.899 kr975 kr (33%)
22. apr. 20262.924 kr365 kr (11%)
16. apr. 20263.289 kr71 kr (2%)
9. apr. 20263.218 kr76 kr (2%)
8. apr. 20263.294 kr256 kr (7%)
3. apr. 20263.550 kr349 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret