Gå til hovedindhold

Thats Mine That's Mine Heldragt Brown Melange Med Lynlås Og Ribstruktur - Str. 2y 92cm

Thats MineHeldragterEAN: 5713846004310
Pris fra 174,97 krtil 249,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 74,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på That's Mine Heldragt Brown Melange Med Lynlås Og Ribstruktur - Str. 2y 92cm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 174.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
That's Mine Heldragt Brown Melange Med Lynlås Og Ribstruktur - Str. 2y 92cm
-30%174,97 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
That's Mine Heldragt Brown Melange Med Lynlås Og Ribstruktur - Str. 2y 92cm billede

Produktinformation

Heldragt i lysebrun meleret nuance (brown melange) fra That's Mine med tovejslynlås og ribstruktur. Denne bløde heldragt er fremstillet af økologisk bomuld med stræk og er ideel som natdragt eller til afslappede hverdage. Tovejslynlåsen gør det nemt at skifte ble uden at åbne hele dragten, hvilket sparer tid og holder barnet varmt. Pasformen er tætsiddende med lange ærmer og ben, og stoffet er let ribbet for ekstra komfort. That's Mine heldragt i brun melange med lynlås og rib tovejslynlås for nem bleskift ribstruktur og tætsiddende pasform 95% økologisk bomuld, 5% elastan maskinevask: ja producentfarve: brown melange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Thats Mine
Kategori: That's Mine
Størrelse: Str. 2y 92cm
Artikel nr.: 020648 brown melange
EAN: 5713846004310
Varenr.: 5713846004310
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
That's Mine Heldragt - Cathie - Rib - Light Brown Melange
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad That's Mine Heldragt Brown Melange Med Lynlås Og Ribstruktur - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad That's Mine Heldragt Brown Melange Med Lynlås Og Ribstruktur - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK174,97 kr223,97 krKøb
2Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for That's Mine Heldragt Brown Melange Med Lynlås Og Ribstruktur - Str. 2y 92cm

PriceData har fulgt prisen på That's Mine Heldragt Brown Melange Med Lynlås Og Ribstruktur - Str. 2y 92cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 174,97 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 249,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 217 kr.

Den nuværende pris på 174,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for That's Mine Heldragt Brown Melange Med Lynlås Og Ribstruktur - Str. 2y 92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for That's Mine Heldragt Brown Melange Med Lynlås Og Ribstruktur - Str. 2y 92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026174,97 kr24,99 kr (12%)
17. maj 2026199,96 kr12,5 kr (6%)
3. maj 2026212,46 kr37,49 kr (15%)
27. apr. 2026249,95 kr49,99 kr (25%)
17. apr. 2026199,96 kr12,5 kr (6%)
15. apr. 2026212,46 kr37,49 kr (15%)
14. apr. 2026249,95 kr37,49 kr (18%)
13. apr. 2026212,46 kr37,49 kr (15%)
8. apr. 2026249,95 kr49,99 kr (25%)
1. apr. 2026199,96 kr49,99 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret