Gå til hovedindhold

Tesa Powerstrips klæbesøm, 0,5 kg, 2-pak, hvid

TesaVærktøj – tilbehørEAN: 4042448416766
Pris fra 27 krtil 690 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 663 kr (96% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tesa Powerstrips klæbesøm, 0,5 kg, 2-pak, hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa Powerstrips klæbesøm 0,5 kg 2-pak i hvid
27 kr
Til butik
Tesa Powerstrips klæbesøm 0,5 kg 2-pak i hvid billede

Produktinformation

Undgå monteringshuller med Tesa klæbesøm til tapet og gips Med de smarte klæbesøm kan du forny dine vægge med billeder og pyntegenstande helt uden at hamre og bore. Husk blot at overfladen skal være ren og fri for støv, samt at malingen skal være helt gen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Tilbehør til værktøj
Farve: white
EAN: 4042448416766
Varenr.: 930228640
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
tesa Adhesive Nail 0.5kg Wallpaper
29 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa Powerstrips klæbesøm, 0,5 kg, 2-pak, hvid
30 kr
Til butik
Tesa Powerstrips klæbesøm, 0,5 kg, 2-pak, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Tilbehør til værktøj
Farve: white
EAN: 4042448416766
Varenr.: 930228640
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Powerstrips Klæbesøm 2 x 0,5 kg (Tapet)
-12%37,44 kr
Før 42,44 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Klæbesøm tesa til tapet og gips 0,5kg - 2-pak
37,74 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TESA 77772 MOUNTING SYSTEM. 2X0.5KG
60 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Klæbesøm tesa t/tapet, 0,5kg 2stk/pak
690 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tesa Powerstrips klæbesøm, 0,5 kg, 2-pak, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tesa Powerstrips klæbesøm, 0,5 kg, 2-pak, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS27 kr27 krKøb
2Proshop DK29 kr68 krKøb
3BilligVVS DK30 kr30 krKøb
4Hertels Boresko37,44 kr37,44 krKøb
5CS MEGASTORE DK37,74 kr76,74 krKøb
6CompuMail DK60 kr60 krKøb
7Nova Nordic A/S690 kr690 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tesa Powerstrips klæbesøm, 0,5 kg, 2-pak, hvid

PriceData har fulgt prisen på Tesa Powerstrips klæbesøm, 0,5 kg, 2-pak, hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Tesa Powerstrips klæbesøm, 0,5 kg, 2-pak, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Tesa Powerstrips klæbesøm, 0,5 kg, 2-pak, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202627 kr2 kr (7%)
1. jun. 202629 kr2 kr (7%)
26. maj 202627 kr2 kr (7%)
24. maj 202629 kr2 kr (7%)
17. maj 202627 kr1 kr (4%)
16. maj 202628 kr1 kr (4%)
12. maj 202627 kr1 kr (4%)
11. maj 202628 kr1 kr (4%)
18. apr. 202627 kr1 kr (4%)
17. apr. 202628 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret