Gå til hovedindhold

Tesa emballagetape, klar, ekstra stærk, 50 mm, 66 meter

TesaKablerEAN: 4042448029201
Pris fra 25 krtil 1.302,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.277,75 kr (98% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Tesa emballagetape, klar, ekstra stærk, 50 mm, 66 meter og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa emballagetape, klar, ekstra stærk, 50 mm, 66 meter
25 kr
Til butik
Tesa emballagetape, klar, ekstra stærk, 50 mm, 66 meter billede

Produktinformation

Transparent emballagetape 50 mm x 66 m til sikker pakning Denne emballagetape er den ideelle løsning til dig, der har brug for en pålidelig og transparent tape til pakning og forsegling. Med en god klæbeevne og slidstyrke kan du trygt sikre dine forsendel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Øvrigt udstyr
Farve: transparent
Størrelse: 50 mm x 66 m
EAN: 4042448029201
Varenr.: 881891181
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
tesa emballagetape 4024 PV4, 50 mm x 66 m, transparent
25,03 kr
Til butik
tesa emballagetape 4024 PV4, 50 mm x 66 m, transparent billede

Produktinformation

tesa® 4024 består af et PP-bæremateriale med en speciel vandbaseret akrylklæber med høj gribeevne. Limens velafbalancerede gribeevne og høje forskydningsmodstand sikrer en god forsegling umiddelbart efter påføring.

Produktspecifikationer

EAN: 4042448029201
Varenr.: 15843360670031
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa emballagetape, klar, ekstra stærk, 50 mm, 66 meter
29 kr
Til butik
Tesa emballagetape, klar, ekstra stærk, 50 mm, 66 meter billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Lim
Farve: transparent
Størrelse: 50 mm x 66 m
EAN: 4042448029201
Varenr.: 881891181
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa emballagetape, klar, ekstra stærk, 50 mm, 66 meter
29 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Pakketape Tesa PP Acryl 4024 48 mm x 66 Meter Klar
29,94 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tape tesa PP28-acryl klar, 48mmx66m
1.302,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tesa emballagetape, klar, ekstra stærk, 50 mm, 66 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tesa emballagetape, klar, ekstra stærk, 50 mm, 66 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj25 kr25 krKøb
2EL-GROSSISTEN25,03 kr25,03 krKøb
3BilligVVS DK29 kr29 krKøb
4Greenline29 kr29 krKøb
5Hertels Boresko29,94 kr29,94 krKøb
6Nova Nordic A/S1.302,75 kr1.302,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tesa emballagetape, klar, ekstra stærk, 50 mm, 66 meter

PriceData har fulgt prisen på Tesa emballagetape, klar, ekstra stærk, 50 mm, 66 meter i 181 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Tesa emballagetape, klar, ekstra stærk, 50 mm, 66 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Tesa emballagetape, klar, ekstra stærk, 50 mm, 66 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202625 kr
8. maj 202625,03 kr
3. maj 202625 kr2 kr (9%)
3. apr. 202623 kr2 kr (8%)
21. mar. 202625 kr3 kr (11%)
20. mar. 202628 kr3 kr (12%)
14. mar. 202625 kr
4. mar. 202625,03 kr3,97 kr (14%)
3. mar. 202629 kr3,97 kr (16%)
10. feb. 202625,03 kr2,97 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret