Gå til hovedindhold

Pakketape tesa® 4024 PP 50 mm x 66m brun - (36 ruller)

TesaKablerEAN: 4042448029232
Pris fra 25 krtil 1.302,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.277,75 kr (98% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pakketape tesa® 4024 PP 50 mm x 66m brun - (36 ruller) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa emballagetape, brun, regulær, 50 mm, 66 meter
25 kr
Til butik
Tesa emballagetape, brun, regulær, 50 mm, 66 meter billede

Produktinformation

Brun emballagetape 50 mm x 66 m til robust forsegling Vælg denne brune emballagetape, når du har brug for en pålidelig løsning til at forsegle dine pakker og kasser. Med sin stærke klæbeevne og slidstærke kvalitet er den velegnet til både professionel og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Lim
Farve: brown
Størrelse: 50 mm x 66 m
EAN: 4042448029232
Varenr.: 881891182
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Pakketape Tesa PP Acryl 4024 48 mm x 66 Meter Brun
29,94 kr
Til butik
Pakketape Tesa PP Acryl 4024 48 mm x 66 Meter Brun billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Tesa 4024 Universal Pakketape Mål: 66m x 50mm Farve: Brun Materialer: PP-bæremateriale, Acrylklæber Brug: Manuel og automatisk lukning af lette og mellemtunge kasser op til 20 kg Mærke: Tesa 3 hurtige: Universel Pakketape - Tesa 4024...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Pakketape
Farve: Brun
EAN: 4042448029232
Varenr.: 107973
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa emballagetape, brun, regulær, 50 mm, 66 meter
36 kr
Til butik
Tesa emballagetape, brun, regulær, 50 mm, 66 meter billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Kabler
Farve: brown
Størrelse: 50 mm x 66 m
EAN: 4042448029232
Varenr.: 881891182
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa emballagetape, brun, regulær, 50 mm, 66 meter
41 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pakketape tesa® 4024 PP 50 mm x 66m brun - (36 ruller)
620 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tape tesa PP acrylic brun 4024, 48mmx66m
1.302,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pakketape tesa® 4024 PP 50 mm x 66m brun - (36 ruller) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pakketape tesa® 4024 PP 50 mm x 66m brun - (36 ruller) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK25 kr25 krKøb
2Hertels Boresko29,94 kr29,94 krKøb
3Greenline36 kr36 krKøb
4LavprisVærktøj41 kr41 krKøb
5CS MEGASTORE DK620 kr659 krKøb
6Nova Nordic A/S1.302,75 kr1.302,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pakketape tesa® 4024 PP 50 mm x 66m brun - (36 ruller)

PriceData har fulgt prisen på Pakketape tesa® 4024 PP 50 mm x 66m brun - (36 ruller) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 8. marts 2026), højeste er 31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Pakketape tesa® 4024 PP 50 mm x 66m brun - (36 ruller). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Pakketape tesa® 4024 PP 50 mm x 66m brun - (36 ruller) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202625 kr
16. maj 202625,03 kr
12. maj 202625 kr
7. maj 202625,03 kr4,91 kr (16%)
6. maj 202629,94 kr4,91 kr (20%)
23. apr. 202625,03 kr2,97 kr (11%)
22. apr. 202628 kr2,97 kr (12%)
19. apr. 202625,03 kr2,97 kr (11%)
18. apr. 202628 kr2,97 kr (12%)
15. apr. 202625,03 kr2,97 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret