Gå til hovedindhold

tesa 53988-00001-00 Isoleringsbånd tesa® Professional Sort (L x B) 20 m x 19 mm 1 stk

TesaEludstyrEAN: 4042448434005
Pris fra 10 krtil 27,81 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 17,81 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9 kr 3. apr.

Sammenlign priser på tesa 53988-00001-00 Isoleringsbånd tesa® Professional Sort (L x B) 20 m x 19 mm 1 stk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa isoleringstape, sort, 19 mm, 20 meter
10 kr
Til butik
Tesa isoleringstape, sort, 19 mm, 20 meter billede

Produktinformation

Isoleringstape 19 mm x 20 m pålidelig og fleksibel beskyttelse Denne sorte isoleringstape er ideel til elektriske installationer og reparationer, hvor sikker og effektiv isolering er nødvendig. Med god klæbeevne og fleksibilitet giver tapen en holdbar og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: El artikler
Farve: Sort
Størrelse: 19 mm x 20 m
EAN: 4042448434005
Varenr.: 881520173
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tesa isoleringstape, sort, 19 mm, 20 meter
11 kr
Til butik
Tesa isoleringstape, sort, 19 mm, 20 meter billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Kabler
Farve: Sort
EAN: 4042448434005
Varenr.: 881520173
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa isoleringstape, sort, 19 mm, 20 meter
11 kr
Til butik
Tesa isoleringstape, sort, 19 mm, 20 meter billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Lim
Farve: Sort
EAN: 4042448434005
Varenr.: 881520173
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa isoleringstape, sort, 19 mm, 20 meter
12 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ISOLERINGSTAPE VDE/IEC PVC 20MX19MM SORT
12,56 kr
Til butik
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Eltape tesa 19 mm x 20 m sort
19 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Tesa Isoleringstape sort 20 m x19mm - 1670404
19 kr
Til butik
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Tesa Isoleringstape sort 20 m x19mm
19 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
tesa 53988-00001-00 Isoleringsbånd tesa® Professional Sort (L x B) 20 m x 19 mm 1 stk
27,81 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad tesa 53988-00001-00 Isoleringsbånd tesa® Professional Sort (L x B) 20 m x 19 mm 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad tesa 53988-00001-00 Isoleringsbånd tesa® Professional Sort (L x B) 20 m x 19 mm 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj10 kr10 krKøb
2LavprisEl11 kr11 krKøb
3LavprisVVS11 kr11 krKøb
4Greenline12 kr12 krKøb
5EL-GROSSISTEN12,56 kr12,56 krKøb
6Watski DK19 kr19 krKøb
7Anyparts19 kr19 krKøb
8RenBåd.dk19 kr19 krKøb
9CS MEGASTORE DK27,81 kr66,81 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for tesa 53988-00001-00 Isoleringsbånd tesa® Professional Sort (L x B) 20 m x 19 mm 1 stk

PriceData har fulgt prisen på tesa 53988-00001-00 Isoleringsbånd tesa® Professional Sort (L x B) 20 m x 19 mm 1 stk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 8 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 11 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10 kr.

Den nuværende pris på 10 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for tesa 53988-00001-00 Isoleringsbånd tesa® Professional Sort (L x B) 20 m x 19 mm 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for tesa 53988-00001-00 Isoleringsbånd tesa® Professional Sort (L x B) 20 m x 19 mm 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202610 kr1 kr (9%)
8. maj 202611 kr1 kr (10%)
3. maj 202610 kr1 kr (11%)
3. apr. 20269 kr1 kr (10%)
21. mar. 202610 kr1 kr (9%)
20. mar. 202611 kr1 kr (10%)
3. mar. 202610 kr1 kr (11%)
14. feb. 20269 kr1 kr (10%)
13. feb. 202610 kr1 kr (11%)
5. feb. 20269 kr1 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret