Gå til hovedindhold

Termisk pad ARCTIC TP-3 1?pak - blå, 10 × 10 cm, 1,5 mm

Pris fra 46 krtil 79 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Termisk pad ARCTIC TP-3 1?pak - blå, 10 × 10 cm, 1,5 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARCTIC TP-3 - Varmepude - blå
46 kr
Til butik
ARCTIC TP-3 - Varmepude - blå billede

Produktspecifikationer

Kategori: Varmetæppe & puder
Farve: 1
Artikel nr.: ACTPD00054A
EAN: 4895213703970
Varenr.: 9726419
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic TP-3 - thermal pad - Termisk Plade
46 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ARCTIC TP-3 Termisk pad 1-pack Blå
47 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Termisk pad ARCTIC TP-3 1?pak - blå, 10 × 10 cm, 1,5 mm
-14%59 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ARCTIC TP-3 Termisk pad 1-pack Blå
69 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Termisk pad ARCTIC TP-3 1?pak - blå, 10 × 10 cm, 1,5 mm
-11%79 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Termisk pad ARCTIC TP-3 1?pak - blå, 10 × 10 cm, 1,5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Termisk pad ARCTIC TP-3 1?pak - blå, 10 × 10 cm, 1,5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK46 kr85 krKøb
2Proshop DK46 kr85 krKøb
3CompuMail DK47 kr47 krKøb
4Boligcenter DK59 kr59 krKøb
5Ultrashop69 kr69 krKøb
6Vivas DK79 kr148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Termisk pad ARCTIC TP-3 1?pak - blå, 10 × 10 cm, 1,5 mm

PriceData har fulgt prisen på Termisk pad ARCTIC TP-3 1?pak - blå, 10 × 10 cm, 1,5 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 46 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 46 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Termisk pad ARCTIC TP-3 1?pak - blå, 10 × 10 cm, 1,5 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Termisk pad ARCTIC TP-3 1?pak - blå, 10 × 10 cm, 1,5 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202646 kr1 kr (2%)
14. maj 202647 kr1 kr (2%)
5. maj 202648 kr1 kr (2%)
2. maj 202649 kr2 kr (4%)
1. maj 202651 kr2 kr (4%)
30. apr. 202653 kr1 kr (2%)
25. apr. 202654 kr3 kr (5%)
23. apr. 202657 kr4 kr (7%)
22. apr. 202661 kr1 kr (2%)
18. apr. 202662 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret