Gå til hovedindhold

Teltonika TSW212 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar

TeltonikaHubs og switchesEAN: 4779051841370
Pris fra 807 krtil 1.069 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 262 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 765 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Teltonika TSW212 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 807 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika TSW212 - switch - 8 ports - Managed
807 kr
Til butik
Teltonika TSW212 - switch - 8 ports - Managed billede

Produktinformation

Switch, Administreret, 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP, DIN monterbar på skinne, overflademonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Switch
Artikel nr.: TSW212000000
EAN: 4779051841370
Varenr.: 3257111
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika TSW212 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar
808 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika TSW212 Switch 8-porte Gigabit Ethernet
809 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Tsw212 8xge + 2xsfp Switch
-0%961 kr
Før 961,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Teltonika TSW212 - Managed L2 Gigabit, sort
-15%1.049 kr
Før 1.239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Teltonika TSW212 - Managed L2 Gigabit, sort
-15%1.069 kr
Før 1.259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika TSW212 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika TSW212 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK807 kr846 krKøb
2CS MEGASTORE DK808 kr847 krKøb
3CompuMail DK809 kr809 krKøb
4Dustin DK961 kr1.047,25 krKøb
5Boligcenter DK1.049 kr1.049 krKøb
6Vivas DK1.069 kr1.148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika TSW212 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar

PriceData har fulgt prisen på Teltonika TSW212 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar i 169 dage. Laveste pris i perioden er 765 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 815 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 803 kr.

Den nuværende pris på 807 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Teltonika TSW212 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Teltonika TSW212 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026807 kr8 kr (1%)
29. maj 2026815 kr14 kr (2%)
28. maj 2026801 kr7 kr (1%)
27. maj 2026808 kr7 kr (1%)
26. maj 2026815 kr14 kr (2%)
25. maj 2026801 kr1 kr (0%)
24. maj 2026802 kr6 kr (1%)
23. maj 2026808 kr1 kr (0%)
22. maj 2026809 kr6 kr (1%)
30. apr. 2026815 kr50 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret