Gå til hovedindhold

Teltonika TSW202 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP - DIN monterbar på skinne - PoE+ (240 W)

TeltonikaHubs og switchesEAN: 4779051840281
Pris fra 917 krtil 1.419 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 502 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 911 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Teltonika TSW202 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP - DIN monterbar på skinne - PoE+ (240 W) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 917 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika TSW202 8-Port Managed POE+ Switch (8-Port PoE+ / 2 x SFP)
917 kr
Til butik
Teltonika TSW202 8-Port Managed POE+ Switch (8-Port PoE+ / 2 x SFP) billede

Produktinformation

Switch, Administreret, 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP, DIN monterbar på skinne, PoE+ (240 W)

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Switch
Artikel nr.: TSW202000000
EAN: 4779051840281
Varenr.: 3232621
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika TSW202 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP - DIN monterbar på skinne - PoE+ (240 W)
935 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika TSW202 Switch 8-porte Gigabit Ethernet PoE+
1.010 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Tsw202 8-port Poe+ 240w Switch
-0%1.056 kr
Før 1.056,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Teltonika TSW202 L2 Managed Gigabit PoE, aluminium/blå
1.309 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Teltonika TSW202 L2 Managed Gigabit PoE, aluminium/blå
1.329 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Teltonika Networks TSW202 MANAGED SWITCH 8 x
1.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika TSW202 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP - DIN monterbar på skinne - PoE+ (240 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika TSW202 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP - DIN monterbar på skinne - PoE+ (240 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK917 kr956 krKøb
2CS MEGASTORE DK935 kr974 krKøb
3CompuMail DK1.010 kr1.010 krKøb
4Dustin DK1.056 kr1.142,25 krKøb
5Boligcenter DK1.309 kr1.309 krKøb
6Vivas DK1.329 kr1.408 krKøb
7Ultrashop1.419 kr1.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika TSW202 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP - DIN monterbar på skinne - PoE+ (240 W)

PriceData har fulgt prisen på Teltonika TSW202 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP - DIN monterbar på skinne - PoE+ (240 W) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 820 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 986 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 929 kr.

Den nuværende pris på 917 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Teltonika TSW202 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP - DIN monterbar på skinne - PoE+ (240 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Teltonika TSW202 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP - DIN monterbar på skinne - PoE+ (240 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026917 kr38 kr (4%)
20. maj 2026955 kr18 kr (2%)
19. maj 2026973 kr10 kr (1%)
17. maj 2026983 kr3 kr (0%)
14. maj 2026986 kr1 kr (0%)
9. maj 2026985 kr8 kr (1%)
8. maj 2026977 kr8 kr (1%)
7. maj 2026985 kr63 kr (7%)
6. maj 2026922 kr5 kr (1%)
28. mar. 2026917 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret