Gå til hovedindhold

Teltonika TSW110 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar - Passive PoE - DC strøm

TeltonikaHubs og switchesEAN: 4779027312958
Pris fra 224 krtil 349 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Teltonika TSW110 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar - Passive PoE - DC strøm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 224 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika TSW110 Switch 5-porte Gigabit Passive PoE
224 kr
Til butik
Teltonika TSW110 Switch 5-porte Gigabit Passive PoE billede

Produktinformation

Teltonika TSW110 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar - Passive PoE - DC strøm

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Artikel nr.: TSW110000000
EAN: 4779027312958
Varenr.: 998433770
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika TSW110 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar - Passive PoE - DC strøm
238 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Teltonika TSW110 5-porte Gigabit med passiv PoE
-27%269 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværksswitch Teltonika TSW110 5-porte Gigabit med passiv PoE billede

Produktinformation

Teltonika TSW110 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar - Passive PoE - DC strømGenereltEgenskaber: Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), aluminiumskabinetEnhedstype: Switch - 5 porte - ikke administreretJumborammesupport: 9216 byteKapacitet: Pakkebufferstørrelse: 128 KBMAC adresse table størrelse: 2K indtastningshukommelseOverensstemmelsesstandarder: IEEE 802.3IEEE 802.3uIEEE 802.3azPakningstype: DIN monterbar på skinne, overflademonterbarPorte: 5 x 10/100/1000Power Over Ethernet (PoE): Passive PoEPræstation: Ikke-blokerende båndbredde: 10 GbpsStatusindikatorer: Strøm, statusUndertype: Gigabit EthernetEkspansion / KonnektivitetInterface: 5 x 1000Base-T RJ-45EffektNødvendig spænding: DC 9 - 30 VStrømforbrug ved drift: 1.8 WattMål og vægtBredde: 10 cmDybde: 8.5 cmHøjde: 3 cmVægt: 227 gMiljømæssige parametreFugtighedsgrad ved brug: 10 - 90 % (ikke-kondenserende)Maks. driftstemperatur: 75 °CMin. driftstemperatur: -40 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Switches
Vægt: 0.39g
EAN: 4779027312958
Varenr.: 1807808
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika TSW110 - switch - 5 ports - unmanaged
286 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Teltonika TSW110 5-porte Gigabit med passiv PoE
-26%289 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Teltonika TSW110 Switch 5-porte Gigabit Passive PoE
319 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Tsw110 Rugged Switch
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika TSW110 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar - Passive PoE - DC strøm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika TSW110 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar - Passive PoE - DC strøm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK224 kr224 krKøb
2CS MEGASTORE DK238 kr277 krKøb
3Boligcenter DK269 kr269 krKøb
4Proshop DK286 kr325 krKøb
5Vivas DK289 kr358 krKøb
6Ultrashop319 kr319 krKøb
7Dustin DK349 kr435,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika TSW110 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar - Passive PoE - DC strøm

PriceData har fulgt prisen på Teltonika TSW110 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar - Passive PoE - DC strøm i 162 dage. Laveste pris i perioden er 224 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 312 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 288 kr.

Den nuværende pris på 224 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Teltonika TSW110 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar - Passive PoE - DC strøm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Teltonika TSW110 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar - Passive PoE - DC strøm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026224 kr5 kr (2%)
21. maj 2026229 kr50 kr (18%)
12. maj 2026279 kr3 kr (1%)
11. maj 2026282 kr4 kr (1%)
10. maj 2026286 kr25 kr (8%)
9. maj 2026311 kr2 kr (1%)
7. maj 2026309 kr2 kr (1%)
6. maj 2026307 kr5 kr (2%)
3. maj 2026312 kr32 kr (11%)
1. maj 2026280 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret