Gå til hovedindhold

Teltonika TSW101 - Switch - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ - DC

TeltonikaHubs og switchesEAN: 4779051840113
Pris fra 440 krtil 679 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 239 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 415 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Teltonika TSW101 - Switch - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ - DC og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 440 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika TSW101 - Switch - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ - DC
440 kr
Til butik
Teltonika TSW101 - Switch - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ - DC billede

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Switches
Farve: 1
Artikel nr.: TSW101000000
EAN: 4779051840113
Varenr.: 8730350
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika TSW101 Switch 5-porte Gigabit PoE+
441 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika TSW101 Automotive PoE+ Switch
441 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Tsw101 Unmanaged Automotive Poe+ 60w Switch
499 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Teltonika TSW101 - 5‑ports gigabit switch med PoE-out
-7%629 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika TSW101 - 5‑ports gigabit switch med PoE-out
-7%649 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Teltonika Networks TSW101 AUTOMOTIVE POE+ SWITCH
679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika TSW101 - Switch - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ - DC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika TSW101 - Switch - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ - DC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK440 kr479 krKøb
2CompuMail DK441 kr441 krKøb
3Proshop DK441 kr480 krKøb
4Dustin DK499 kr585,25 krKøb
5Boligcenter DK629 kr629 krKøb
6Vivas DK649 kr728 krKøb
7Ultrashop679 kr679 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika TSW101 - Switch - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ - DC

PriceData har fulgt prisen på Teltonika TSW101 - Switch - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ - DC i 182 dage. Laveste pris i perioden er 400,19 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 489 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 436 kr.

Den nuværende pris på 440 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Teltonika TSW101 - Switch - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ - DC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Teltonika TSW101 - Switch - 5 x 10/100/1000 - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ - DC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026440 kr9 kr (2%)
22. maj 2026431 kr7 kr (2%)
21. maj 2026438 kr3 kr (1%)
16. maj 2026441 kr8 kr (2%)
28. apr. 2026449 kr40 kr (8%)
25. apr. 2026489 kr71 kr (17%)
22. apr. 2026418 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026417 kr2 kr (0%)
13. apr. 2026415 kr26 kr (6%)
11. apr. 2026441 kr21 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret