Gå til hovedindhold

Teltonika TRB143 - Gateway - M-Bus (Meter-Bus), 1GbE - LTE - 2G, 3G, 4G

TeltonikaNetværkEAN: 4779051840137
Pris fra 1.165 krtil 1.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 454 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Teltonika TRB143 - Gateway - M-Bus (Meter-Bus), 1GbE - LTE - 2G, 3G, 4G og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1165 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika TRB143 - gateway - LTE
-16%1.165 kr
Før 1.388 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Teltonika TRB143 - gateway - LTE billede

Produktinformation

Gateway, M-Bus (Meter-Bus), 1GbE, LTE, 2G, 3G, 4G

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Netvaerksudstyr Forlaenger til traadloes
Artikel nr.: TRB143000000
EAN: 4779051840137
Varenr.: 3280605
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika TRB143 - Gateway - M-Bus (Meter-Bus), 1GbE - LTE - 2G, 3G, 4G
1.258 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika TRB143
1.278 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Trb143 M-bus Industrial Gateway
1.499 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Teltonika TRB143 gateway/controller - 10/100/1000 Mbit/s
-6%1.599 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika TRB143 gateway/controller - 10/100/1000 Mbit/s
-6%1.619 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika TRB143 - Gateway - M-Bus (Meter-Bus), 1GbE - LTE - 2G, 3G, 4G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika TRB143 - Gateway - M-Bus (Meter-Bus), 1GbE - LTE - 2G, 3G, 4G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.165 kr1.165 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.258 kr1.258 krKøb
3CompuMail DK1.278 kr1.278 krKøb
4Dustin DK1.499 kr1.585,25 krKøb
5Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika TRB143 - Gateway - M-Bus (Meter-Bus), 1GbE - LTE - 2G, 3G, 4G

PriceData har fulgt prisen på Teltonika TRB143 - Gateway - M-Bus (Meter-Bus), 1GbE - LTE - 2G, 3G, 4G i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.165 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.388 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.287 kr.

Den nuværende pris på 1.165 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Teltonika TRB143 - Gateway - M-Bus (Meter-Bus), 1GbE - LTE - 2G, 3G, 4G. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Teltonika TRB143 - Gateway - M-Bus (Meter-Bus), 1GbE - LTE - 2G, 3G, 4G de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.165 kr6 kr (1%)
28. maj 20261.171 kr6 kr (1%)
26. maj 20261.177 kr6 kr (1%)
25. maj 20261.183 kr6 kr (1%)
24. maj 20261.189 kr6 kr (1%)
23. maj 20261.195 kr6 kr (0%)
22. maj 20261.201 kr6 kr (0%)
21. maj 20261.207 kr6 kr (0%)
20. maj 20261.213 kr6 kr (0%)
19. maj 20261.219 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret